Titiz çalışma sonuç verdi

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü'nün yapmış olduğu titiz ve duyarlı çalışmalar neticesinde iki farklı faili meçhul olayın şüphelisi olan S. T. (34) yakalandı

Titiz çalışma sonuç verdi
banner72

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü'nün yapmış olduğu titiz ve duyarlı çalışmalar neticesinde iki farklı faili meçhul olayın şüphelisi olan S. T. (34) yakalandı.

20 Mayıs 2021'de Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Hürkan Sokak üzerinde mağdur Z. S. T. ’ye yönelik ve 22 Haziran 2021'de   Mehmet Akif Ersoy Mah. Gökçe Sok. üzerinde mağdur E. B. ‘ye yönelik meydana gelen Cinsel Taciz olayının şüphelisinin S. T. İsimli şahıs olduğu Çocuk Şube Müdürlüğü'nün titiz ve duyarlı çalışmaları neticesinde tespit edildi. Ayrıca Şüpheli S. T. isimli şahsın geçmiş yıllarda toplamda 7 adet benzer suç kaydı olduğu tespit edildi.

Konuyla ilgili olarak S. T. İsimli şahıs 23 Haziran'da gözaltına alınmış, bir gün sonra ise  Kastamonu Cumhuriyet Başsavcılığı’nda ki işlemlerin ardından sevk edildiği Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanarak ceza infaz kurumuna teslim edildi.  (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER