‘Sıfır Atık’ miniklere tiyatro ile anlatıldı

5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında Halk Eğitimi Merkezi Salonunda Bahçeşehir Koleji sponsorluğunda Nöbetçi Ekip Tiyatro tarafından Sıfır Atık “Oksi ile Karbonun Hikayesi” adlı tiyatro oyunu Kastamonulu çocuklarla buluştu.

‘Sıfır Atık’ miniklere tiyatro ile anlatıldı
banner72

Bahçeşehir Koleji, çevreye ve doğaya sahip çıkmak ve korumak adına bu anlamlı günde çocukları bir araya getirerek eğlenceli bir gün yaşattı. Nöbetçi Ekip Tiyatro Topluluğu tarafından Hulusi Sıvacı’nın yazıp yönettiği eserde çocuklar eğlenirken aynı zamanda geri dönüşüm konusunda bilinçlendirildi. Büyük ilgi gören tiyatro oyunu sonunda çiçek ve plaket takdimi yapılıp oyuncular büyük alkışlarla uğurlandı.

Programın açılış konuşmasını yapan Bahçeşehir Koleji Halk ve İlişkiler Koordinatörü Müjgan Ahukuş, 2007 yılından bu yana Bahçeşehir Koleji olarak kaliteli eğitim anlayışı ile çağdaş ve donanımlı bireyler yetiştirdiklerinin altını çizerek; “Kastamonu’da eğitimin öncüsü olarak, bu anlamlı günde çevremize, doğamıza sahip çıkmak, korumak adına Kastamonu’daki tüm çocuklarımızla ve velileriyle bu anlamlı günde bir arada olmak bizler için çok kıymetli” dedi. (CNGHaber.com)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER