Şenpazar ve Ağlı’da en güzel sesler belirlendi

Sahne Senin, Mikrofon Senin Yarışmasında 2 ilçede daha birinciler belli oldu. Şenpazar’da Beyza Öztürk Eler ve Ağlı’da Zeynep Erginses yarışma birincisi seçildi.

Şenpazar ve Ağlı’da en güzel sesler belirlendi
banner72

Kastamonu Sanat Kurulu Yönetim Kurulu Başkanı, Sanatçı Yılmaz Cesur tarafından organize edilen örnek bir proje olan “Sahne Senin, Mikrofon Senin” Yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Güzel seslerin Kastamonu ve Türkiye’ye kazandırılması amacıyla yapılan yarışmalara ilgi büyük. Son olarak Ağlı ve Şenpazar’da yapılan yarışmanın sonucu belli oldu. Yapılan yarışma sonucunda Şenpazar’da Beyza Öztürk Eler ve Ağlı’da Zeynep Ergin birinci seçildi. Düzenlenen yarışmaya Şenpazar Kaymakamı Emre Kazanasmaz da katıldı.

Devrekani, Seydiler, Şenpazar ve Ağlı ilçeleri olmak üzere toplamda 4 ilçede birinciler beli oldu. Devrekani’de İsmail Bodur, Seydiler’de Özkan Doğan, Şenpazar’da Beyza Öztürk Eler ve Ağlı ilçesinde Zeynep Erginses birinci oldu. Yarışma sonucunda 1. Finaliste 5 bin TL ve bir şarkı, 2. Finaliste 3 bin TL ve 2. Finaliste de 2 bin TL ödül verilecek. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER