Önen: Çok kıymetli bir çalışma oldu

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kastamonu İl Temsilciliği, liseli öğrencileri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanlarından Ahmet Selim Köroğlu ile buluşturdu. TÜGVA İl Temsilcisi Selim Önen yaptığı açıklamada; “İnşallah böylesi kıymetli ziyaretleri ve farklı versiyonlarını imkanlarımız dahilinde devamlı hale getireceğiz” dedi.

Önen: Çok kıymetli bir çalışma oldu
banner72

TÜGVA, liseli öğrencileri Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Başdanışmanlarından Ahmet Selim Köroğlu ile bir araya getirdi. Buluşma Ankara’da Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleşti. Anne tarafından Bozkurtlu olan Başdanışman Köroğlu, liseli öğrencilerin ekonomi, siyaset ve eğitim başta olmak üzere sorduğu tüm sorulara tek tek cevap verdi.

Ahmet Selim Köroğlu, gençlerin memleketlerine daha faydalı olabilmeleri için kendilerini bilimsel ve kişisel olarak daha çok geliştirmeleri gerektiğini belirterek çeşitli tavsiyelerde bulundu. Kastamonu’ya gelince gençlerden tekrar buluşma sözü Başdanışman Köroğlu, öğrencilere Cumhurbaşkanlığı Külliyesini gezdirerek uğurladı.

ÖNEN: “ZİYARETLERİMİZİ DEVAMLI HALE GETİRECEĞİZ”

TÜGVA İl Temsilcisi Selim Önen, ziyaretle iglili yaptığı açıklamasında şu ifadeleri dile getirdi; “Gençlerin, Türkiye’nin nereden yöneltildiğini yerinde görmesi, Başdanışmanımız Ahmet Selim Köroğlu gibi devlet adamları büyüklerimizle vakit geçirmesi, akıllarındaki soruları sorabilmelerine vesile olmamız bizim için çok kıymetli bir çalışma oldu. İnşallah böylesi kıymetli ziyaretleri ve farklı versiyonlarını imkanlarımız dahilinde devamlı hale getireceğiz. TÜGVA ailesine, fedakar gönüllülerine ve çalışmalarına maddi manevi destek veren herkese teşekkür ediyorum.” (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER