Ne ararsan çıktı!

Jandarma ekipleri tarafından Merkez ilçe Bükköy’de yapılan uyuşturucu operasyonunda, çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilirken, gözaltına alınan 2 şüpheli şahıstan 1’i ise tutuklandı

Ne ararsan çıktı!
banner72

Jandarma ekipleri tarafından Merkez ilçe Bükköy’de yapılan uyuşturucu operasyonunda, çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilirken, gözaltına alınan 2 şüpheli şahıstan 1’i ise tutuklandı. 

Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı tarafından Merkez ilçe Bükköy mevkiinde yürütülen operasyon kapsamında durdurulan bir araçta bulunan 2 şahsın uyuşturucu madde etkisinde olduğu tespit edilmesi üzerine söz konusu araçta arama yapıldı. Yapılan aramalarda; 20 gram Bonzai, 3 adet Extacy (uyuşturucu hap), 10 adet farklı türde uyuşturucu hap, 20 gram kubar esrar, 10 gram Metamfetamin, 5 gram skunk (uyuşturucu madde kullanmaya yardımcı aparat) ele geçirildi. Diğer yandan, şüpheli şahısların Alçakdağ mevkiindeki bir ormanlık alana kenevir ektikleri de tespit edildi. Burada yapılan kontrollerde ise 23 kök kenevir ele geçirildi. Olayın ardından, gözaltına alınan 2 şüpheli şahıstan 1’i çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.   (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER