‘MÜSİAD, yarınlara inancın önemli simgelerinden biri’

‘MÜSİAD, yarınlara inancın önemli simgelerinden biri’
banner72

MÜSİAD ŞUBE BAŞKANI SEVGİLİOĞLU’DAN 32. YIL MESAJI

‘MÜSİAD, yarınlara inancın önemli simgelerinden biri’

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kastamonu Şube Başkanı Ahmet Sevgilioğlu, derneğin kuruluşunun 32. yılı nedeniyle bir basın açıklaması yayınladı.

Sevgilioğlu, açıklamasında; “MÜSİAD olarak 1990 yılında bir grup genç iş adamının yüksek idealleri temelinde, İstanbul Mecidiyeköy’de başlayan yolculuk, bugün Türkiye ve dünyanın 164 noktasında varlık gösteren, her milletten insanı aynı çatı altında buluşturup aynı ideal uğruna çalışarak büyük bir sermaye platformu olmanın vermiş olduğu gurur ve mutlulukla yoluna devam ediyor”dedi.

Şube Başkanı Sevgilioğlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “32’nci yılını dolduran büyük çınarımız MÜSİAD, gelenekten aldığı güç ve desteği geleceğe karşı duyduğumuz heyecanla bir araya getirerek, bünyesindeki her bir iş insanına esaslı bir yol arkadaşı olurken, başta ülkemiz olmak üzere, varlık gösterdiği her bölgede umudu besliyor ve yarınlara olan inancın önemli simgelerinden biri oluyor. İlimizde de 2014 yılında faaliyetlerine başlayan MÜSİAD Kastamonu Şube üyelerimiz; milli ve manevi değerlere, geleneklerimize bağlı kalarak ticaretlerini geliştirme vememleketimize hizmet etme gayreti içerisinde faaliyetlerine devam etmektedirler. Bu bağlamda üyelerimiz ticari yatırımları ile ekonomik refah seviyesinin yükselmesi ve istihdama yönelik yoğun çalışmalar içerisindeler. İnşallah ileriki günlerde MÜSİAD üyelerimizin çabalarının büyük kazanımlar sağlayacağını göreceğiz. MÜSİAD Kastamonu Şubemizde ilk günden itibaren çalışmaları ve gayretleri ile ailemizi güçlendiren geçmiş dönem başkanlarımız ve üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Attığı her adımı köklerine ve değerlerine bağlı kalarak diğer yandan dünyadaki hızlı değişim ve dönüşümü doğru okuyarak atan MÜSİAD, kurulduğu günden bu yana artan heyecanımız ve geleceğe dair beslediğimiz büyük umutlarla bu çetin yolda ilerlerken değerli dostlarımızın duası ile bizler için en büyük güçlerden biri olmaktadır. Bu duygu ve düşünceler ile birlik ve beraberlik içerisinde nice yılları geride bırakmayı, ilimiz ve ülkemiz adına nice başarılara imza atmayı diliyor, MÜSİAD’ımızın 32’nci kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.” (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER