Milletvekili Çelik’ten Taşköprü ziyareti

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, önceki gün Taşköprü ilçemizde yaşanan sel felaketinde hasar meydana gelen Karapürçek Köyü Yeniler Mahallesi, Koçanlı Merkez Köyü ve mahallerini ziyaret ederek hasar gören yol ve menfezlerde incelemelerde bulunarak bölgede yaşayan köylülerin istek ve taleplerini dinledi.

Milletvekili Çelik’ten Taşköprü ziyareti
banner72

Yaşanan sel felaketi hakkında konuşan Çelik; “Taşköprü ilçemizde yaşanan sel felaketini üzülerek öğrendim. İlçemize gelerek Kaymakamımız Çağlar Partal ve AK Parti İlçe Başkanım Hüseyin Erol ile birlikte bölgedeki hasar tespit çalışmalarına katıldık. Mağduriyetlerin hızlıca giderilmesi noktasında bilgi alışverişinde bulunduk. Çalışmalara bugün itibariyle başladık. Kısa sürede kapanan yollar ulaşıma açılacak. Selden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

TOKİ’DEKİ DOĞALGAZ ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Taşköprü TOKİ konutlarında devam eden doğalgaz çalışmalarını da yerinde inceleyen Milletvekili Metin Çelik, KARGAZ’ın TOKİ yerleşkesindeki kazı çalışmalarıyla ilgili kazı şefinden bilgi aldı.

Çelik’e TOKİ ziyareti sırasında Taşköprü Kaymakamı Çağlar Partal, AK Parti Taşköprü İlçe Başkanı Hüseyin Erol, İGM üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

Daha sonra Milletvekili Metin Çelik ve beraberindeki heyet TOKİ Emlak Yönetim Müdürü Alper Tunga Güllü’yü de ziyaret ederek gerçekleştirdiği projeler ve doğalgaz çalışmaları hakkında bilgi aldı. (Akif Doğan)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER