‘Memleketimiz için çalışmaya devam edeceğiz’

Akdoğan Köyü Muhtarı Satı Aynacıoğlu ev sahipliğinde, Vali Avni Çakır’ın da katılımıyla Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kastamonu Muhtarlar Derneği’nin düzenlediği bölge toplantısı gerçekleştirildi.

‘Memleketimiz için çalışmaya devam edeceğiz’
banner72

Toplantıda konuşan Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kastamonu Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Yapıcıoğlu; “Bu istişare toplantısının ilimiz gelişimine katkı sağlayacağına inancımız tam. Devletimizin amirleriyle memleketimiz için çalışmaya gayret ve özen göstermeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Toplantıya Vali Avni Çakır’ın yanı sıra; Garnizon Komutanı Per. Alb. Yücel Ercan, Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Kapağan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Selçuk Aslan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mücahit Avkıran, Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ömer Sülün, İl Genel Meclisi Başkanı Güray Parçal, DSİ Bölge Müdürü İbrahim Yaroğlu ile çok sayıda muhtar katıldı.

YAPICIOĞLU; “TOPLANTININ İLİMİZİN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAYACAĞINA İNANIYORUZ”

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kastamonu Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Yapıcıoğlu; “Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kastamonu Muhtarlar Derneği olarak düzenlediğimiz bölge toplantısına iştirak eden ve bizzat bizimle bölgelerimize ilişkin istişarede bulunan değerli protokol üyelerine çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca; bizi köyünde ağırlayan değerli muhtar kardeşimize çok teşekkür ediyoruz. Devletimizin kurum amirleriyle, halkımızın temsilcileri olarak güzel bir çalışma örneği sergiledik. Bölgelerimiz yaptığımız istişareleri çok değerli buluyoruz. Valimizin başkanlığında gerçekleştirdiğimiz bu istişare toplantısının ilimiz gelişimine katkı sağlayacağına inancımız tam. Devletimizin amirleriyle memleketimiz için çalışmaya gayret ve özen göstermeye devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER