Kocaeli'de ‘Kastamonu Tanıtım Günleri’ başladı

Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi’nde “Kastamonu Tanıtım Günleri” başladı. 12 Aralık akşamına kadar sürecek olan tanıtım günleri kapsamında Kastamonu’nun lezzetleri, ziyaretçilere sunulacak. Tanıtım eksikliğinden dolayı fuarda stant kuran esnaflar mağdur olsa da; lezzetlerimiz Kocaeli halkıyla buluşmaya devam ediyor.

Kocaeli'de ‘Kastamonu Tanıtım Günleri’ başladı
banner72

Uluslararası Fuar Merkezi, tanıtım günlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 2. Kastamonu Tanıtım Günleri geçtiğimiz günlerde başladı. İnterteks’in bahçesinde stantlar kuruldu ve ziyaretçileri ile birlikte meraklılarını konuk etmeye başladı. Birçok lezzetin yer aldığı tanıtım günleri stantlarında pastırmalar, sucuklar, pekmez, peynir, zeytin, tereyağı, tatlı, sarma, pestil, bal, baharat, salça çeşitleri ile birlikte nar ekşisi ve Kastamonu’nun simgelerinden olan Taşköprü sarımsağı ve tirid de yer alıyor. Kastamonu Tanıtım Günleri, 12 Aralık akşamına kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.

Kastamonu Tanıtım Günleri’nde stantlarını kuran esnaf ilginin az olduğunu, bunun nedeninin ise tanıtım eksikliği olduğunu belirtti. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER