Kızılay Kadın Kolları veda etti

Türk Kızılay Genel Başkanlığı Sosyal Hizmetler Direktörlüğü ile Türk Kızılay Kastamonu Şubesi Kadın Teşkilatı tarafından düzenlenen, geliri yetim çocuklar ve ihtiyaç sahibi aileler için kullanılacak olan “Hilalin Gölgesinde İyilik İçin Buluşalım” etkinliğinde, Kızılay Kastamonu Kadın Kolları, yönetime veda ettiğini duyurdu.

Kızılay Kadın Kolları veda etti
banner72

Kızılay Kadın Kolları Başkanı Tuba Güzel yaptığı açıklamada; “Gece-gündüz demeden iyilik yolunda koşturan iyilik meleklerime teşekkür ediyorum. Bu bir iyilik yarışıydı ve bayrağı teslim etmenin vakti geldi. Yeni seçilen yönetime iyilik yolunda başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Etkinliğin sonunda konuşma yapan Güzel; “Kastamonu Kızılay Kadın Kolları olarak performans kriterlerine göre Karadeniz Bölgesinde birinci olduk ve 110 yıl sonra gerçekleştirilen Türk Kızılay Koordinasyon Toplantısına katıldık. Türk Kızılay’ın tarihine adımızı yazdırdık. Yetimler ve ihtiyaç sahibi aileler için düzenlediğimiz bu hayır gecesinde bağışçılarımızın destek ve katkılarıyla kayda değer bir gelir elde ettik. İyilik yolunda bizlere destek olduğunuz, katkı verdiğiniz için teşekkür ediyoruz” dedi.

“HİLAL-İ AHMER KADINLARI, HER ŞEYİN EN GÜZELİNİ YAPMAYA DEVAM EDECEK”

Acısıyla tatlısıyla 3 seneyi geride bıraktıklarını ifade eden Tuba Güzel, şunları söyledi; “Ben o Kırmızı Hilal’i nerede görsem biliyorum ki, bir iyilik var ve hep olacak. Hilal-i Ahmer kadınlarından biri olduğum için de kendimle gurur duyuyorum. Hilal-i Ahmer kadınları, her şeyin en güzelini yapmaya devam edecek. Gece-gündüz demeden iyilik yolunda koşturan iyilik meleklerime teşekkür ediyorum. Bu bir iyilik yarışıydı ve bayrağı teslim etmenin vakti geldi. Yeni seçilen yönetime iyilik yolunda başarılar diliyorum.”

Kızılay Kadın Kolları Başkanı Tuba Güzel’in konuşmasının ardından pasta kesildi. Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri tarafından Güzel’e çiçek takdim edildi. (CNGHaber.com)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER