KEAS, Engin Özcan’ı Balıkesir’e uğurladı

Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi (KEAS) Kastamonu fabrikası çalışanlarından Engin Özcan, Balıkesir fabrikasına üretim şefi olarak görevlendirildi. Özcan’ın Balıkesir’e atanmasından ötürü veda yemeği düzenlendi.

KEAS, Engin Özcan’ı Balıkesir’e uğurladı
banner72

Sofulular Konağı’nda gerçekleştirilen veda programına KEAS Kastamonu Fabrika Direktörü Enis Koç ve eşi Zeynep Koç, Balıkesir’e atanan Engin Özcan ve ailesinin yanı sıra fabrika çalışanları katıldı.

Programda bir konuşma yapan Enis Koç: “Kastamonu Entegre olarak bugüne kadar Tataristan’a 6-7 arkadaşımızı gönderdik, Samsun fabrikamıza, fabrika müdürü dahil 7 arkadaşımızı gönderdik, Adana fabrikamıza 5 arkadaşımızı gönderdik. Bu arkadaşlarımızın tamamını da terfi ettirerek daha güzel makamlara gönderdik ve göndermeye devam ediyoruz. Bizim prensibimiz şu; arkadaşlarımızın önünü açmak ve onları daha güzel yerlerde görmek. Bu bizim her zaman prensibimiz oldu. Engin Özcan kardeşimizin haklarını helal etmesini istiyorum. Bizden yana da haklarımız helal olsun. 8 yıl süreyle birlikte çalıştık. Kendisi için de, ailesi için de Balıkesir daha güzel ve daha hayırlı bir yer olur. Ben kendisine başarılar diliyorum” diye konuştu.

Koç sözlerini şu cümlelerle tamamladı: “Balıkesir’de şu anda Türkiye’nin en büyük MDF fabrikası kuruluyor. Belki 150 milyon doların üzerinde bir yatırımla bu tesis kuruluyor. Türkiye’nin en büyük fabrikasında Üretim Şefi olarak görevlendirdik.”

Balıkesir’e atanan Engin Özcan ise: “Kendim ve ailem adına herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER