KAYMOS'tan, mobilya yardımı

Mobilya Sanayicileri Derneği (KAYMOS), geçtiğimiz günlerde yaşanan sel felaketi nedeniyle Kastamonu'ya 1 tır mobilya yardımında bulundu

KAYMOS'tan, mobilya yardımı
banner72

Mobilya Sanayicileri Derneği (KAYMOS), geçtiğimiz günlerde yaşanan sel felaketi nedeniyle Kastamonu'ya 1 tır mobilya yardımında bulundu.  

  KAYMOS Başkanı Mehmet Yalçın, dernek olarak insanların zor anlarında yanlarında olmak için sosyal sorumluluk çerçevesinde afet bölgesindeki vatandaşlara mobilya gönderdiklerini ifade ederek; "Ülkemizin son dönemde yaşadığı sıkıntılı süreçte birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerektiği bilincini taşıyarak Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği olarak bu süreçte devletimizin ve milletimizin ihtiyaç duyduğu mobilyada yardımcı olmak, sıkıntılı günlerde bir nebze de olsa yaralara merhem olalım diye dernek adına afet bölgesine mobilya gönderiyoruz. Bundan sonraki sürecin içerisinde de Afet İl Müdürlüğümüzle ihtiyaç olan gereksinimler neyse devamında da onları göndereceğiz inşallah. Bu faaliyetleri Afet İl Müdürlüğü ile oranın kaymakamlığıyla birlikte yapıyoruz" diye konuştu.(İha)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER