‘Kastamonu’nun her noktasındayız’

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, beraberinde il başkan yardımcıları, il yönetim kurulu üyeleri, İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Sayıkoğlu ve İl Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kaya ile birlikte Pınarbaşı ilçesini ziyaret etti.

‘Kastamonu’nun her noktasındayız’
banner72

Pınarbaşı Kaymakamı Salih Başara'yı ziyaretle ilçe turuna başlayan İl Başkanı Doğan Ünlü ve AK Parti teşkilatı, daha sonra Belediye Başkanı Şenol Yaşar'ı ve ilçe müftülüğünü ziyaret etti. Pınarbaşı'ya bağlı mahalle ve köylerin muhtarları ile de biraraya gelen Başkan Ünlü, köylerin talepleri ve sıkıntılarını muhtarlardan dinleyerek çözümü noktasında istişarelerde bulundu.

İlçede esnaf ziyareti de yapan İl Başkanı Ünlü, günün sonunda İlçe Başkanlığında düzenlenen yönetim kurulu toplantısında il yönetim kurulu üyeleri ve ilçe teşkilatı ile biraraya gelerek parti çalışmalarını değerlendirdi. AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü'ye ziyaretler esnasında Pınarbaşı Belediye Başkanı Şenol Yaşar, AK Parti İlçe Başkanı Sinan Yılmaz ve ilçe teşkilatı da eşlik etti.

“BÜYÜK TÜRKİYE VE GÜÇLÜ KASTAMONU YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ”

İlçe ziyareti ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İl Başkanı Ünlü; “Bugün milletimizle hemhal olmak için Pınarbaşı ilçemizdeydik. Esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla biraraya geldik, muhtarlarımızla mahalle ve köylerimiz için verimli bir toplantı gerçekleştirdik. İlçemizde yürüttüğümüz projeler ve teşkilat çalışmaları ile ilgili istişarelerde bulunduk. Tüm teşkilat kademelerimizle birlikte memleketimizi karış karış gezmeye, her bir hemşehrimizin derdini, fikrini, görüşünü dinlemeye devam ediyoruz. AK Parti'yi 19 yıldır iktidarda tutan en önemli unsur milletimizle olan gönül bağıdır. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde büyük Türkiye ve güçlü Kastamonu yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Bu yolda en önemli yol arkadaşımız olan aziz milletimizle hep bir arada olabilmek için de her gün sahadayız. Adeta ilimizin her noktasında sokak sokak milletimizleyiz. Bu anlayıştan taviz vermeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kıymetli misafirperverlikleri için Pınarbaşılı hemşehrilerime, İlçe Başkanımıza, Belediye Başkanımıza ve teşkilatımıza teşekkür ediyorum" dedi. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER