Kastamonu'ya fabrika müjdesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilen "MFA Kocayusuf Maske Fabrikası Açılış Töreni"nde konuşan MFA Genel Müdürü Fatih Furtun, Türkiye'nin 2023 hedefleri doğrultusunda yeni yatırımlarını açıklayarak toplamda 27 milyon dolarlık yeni yatırıma imza atacaklarını söyledi

Kastamonu'ya fabrika müjdesi
banner72

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilen "MFA Kocayusuf Maske Fabrikası Açılış Töreni"nde konuşan MFA Genel Müdürü Fatih Furtun, Türkiye'nin 2023 hedefleri doğrultusunda yeni yatırımlarını açıklayarak toplamda 27 milyon dolarlık yeni yatırıma imza atacaklarını söyledi. Yatırımlar arasında Kastamonu'da açılacak gıda fabrikası da var.

SIRADA YURT İÇİNDE 2, YURT DIŞINDA 2 FABRİKA VE LOJİSTİK MERKEZİ VAR"

Yatırımlarının devamı niteliğinde olan fabrikalarının ikinci etabının inşaatına da başladıklarını ve yeni tesislerine "Iğdırlı Onbaşı Hasan" ismini vermeyi planladıklarını aktaran Furtun, diğer projelerini ise, "Yeni yatırımlarımızla; Almanya'da ve Kazakistan'da maske fabrikasının yanı sıra lojistik merkezi, Zonguldak'ta tarım otomasyon makineleri fabrikası ve Kastamonu'da da gıda fabrikası kuracağız" diyerek açıkladı. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER