Kastamonu Barosu, yaraların sarılması için köprü oldu

Kastamonu Barosu, 11 Ağustos 2021’de Bozkurt ilçesinde meydana gelen, birçok can ve mal kaybına neden olan sel felaketinin yaralarının sarılması için Baro mensubu avukatlar ve yardımsever vatandaşlarca yapılan yardımları Bozkurt’a ulaştırmayı sürdürüyor.

Kastamonu Barosu, yaraların sarılması için köprü oldu
banner72

En son 28 takım beyaz eşyanın selzedelere teslimini gerçekleştiren Baro Başkanı Av. Özgür Demir, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Hepimizin canını yakan felaketin meydana geldiği ilk günden itibaren meslektaşlarımız, fedakarca görev bilinciyle yardıma koştu. Baromuza kayıtlı avukatlar ve ülkedeki tüm barolar, yardım organizasyonunda avukatların önemli rol üstlenmesini sağladı. Yardımsever vatandaşların yardımlarını da Kastamonu Barosu aracılığıyla ulaştırdık” dedi. Baro Başkanı Demir, yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasına katkı veren yerel yöneticilere de teşekkür etti.

Bozkurt Kaymakamı Murat Atıcı, ilçenin yeniden ayağa kalkmasına katkı veren yardımsever avukatlara ve barolara, Kastamonu Barosu nezdinde teşekkür ederek Baro Başkanı Av. Özgür Demir’e teşekkür plaketi takdim etti. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER