KASİAD, ÖZEL UĞURLU İÇİN HAREKETE GEÇTİ

Kastamonu Sanayici ve İşadamları Derneği (KASİAD) Genel Merkez Yönetim Kurulu toplantısı yoğun gündemle Genel Başkan Ayhan Aslan başkanlığında İstanbul'da yapıldı.

KASİAD, ÖZEL UĞURLU İÇİN HAREKETE GEÇTİ
banner72


 

Kastamonu Sanayici ve İşadamları Derneği (KASİAD) Genel Merkez Yönetim Kurulu toplantısı yoğun gündemle Genel Başkan Ayhan Aslan başkanlığında İstanbul'da yapıldı.

Toplantının öne çıkan gündem maddesi Özel Uğurlu Hastanesi oldu. Toplantıya katılan Dr. Atıf Uğurlu, hastanenin son durumu hakkında yönetim kurulu üyelerini bilgilendirdi.

KASİAD Genel Başkanı Aslan, “Kastamonu için önemli bir yatırım olan Özel Uğurlu ile ilgili güncel ve detaylı bilgi sahibi olduk. Atıf beyden detaylı fizibilite raporu rica ettik. KASİAD ailesine mensup aile şirketlerimiz için de sağlık yatırımı yapmak isteyen firmalarla tekrar bir araya geleceğiz” dedi.

BAŞKAN’A DOĞUM GÜNÜ SÜPRRİZİ

KASİAD Genel Merkezi Yönetim Kurulu Üyeleri, ayrıca toplantı sırasında genel başkanlarına doğum günü sürprizi yaptılar. Bu sürpriz karşısında duygulanan Genel Başkan Aslan, emeği geçenlere teşekkür ederek, “tüm günlerimiz hep böyle tatlı geçsin” dileğinde bulundu.
Aslan; yönetim kurulu toplantısı ile ilgili yaptığı genel değerlendirme de ise şunları söyledi: “KASİAD üyelerimizin yararlanacağı özel bir anlaşma ile TEB Bankası ile aramızda iyi niyet sözleşmesi gerçekleştirdik. Önümüzdeki süreçte detaylı imzalar ve bilgileri aktaracağız. KASİAD ailemize ve TEB Bankasına hayırlı uğurlu olsun. KASİAD Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Fikriye Aslan’ın sunumu ile önemli bilgilere sahip olarak bilgi dağarcımıza yeni bilgiler aktardık, kendisine teşekkür ediyoruz. Ayrıca Kastamonu’nun önemli sağlık yatırımları arasında olan, ama kulaktan dolma bilgilerle bu zamana kadar farklı ve kirli bilgi akışı olduğundan yeterli ilgi ve detaylı bilgi sahibi olamadığımız Kastamonu için önemli sağlık yatırımı Özel Uğurlu ile ilgili güncel ve detaylı bilgi sahibi olduk. Sayın Dr. Atıf Bey’den tekrar detaylı fizibilite raporu rica ettik. KASİAD ailesine mensup aile şirketlerimiz için de sağlık yatırımı yapmak isteyen firmaları tekrar bir araya getireceğiz. Kastamonu'nun sorunları KASİAD olarak her zaman gündemimizdedir. Kastamonu’dan direk UMRE-HAC seyahati ile ilgili sıkıntı yaşayan firma temsilcilerini dinleme imkanımız oldu. Biz de havaalanımızın sorunları ile yakından bire bir ilgileniyoruz, üzerimize düşen ve yapılabilecek her konuda yanlarındayız” dedi.
(KASİAD BASIN)

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER