Kahramanlarımızın aileleri iftarda buluştu

Kastamonu Valiliği tarafından şehit aileleri ve gazilere yönelik iftar programı düzenlendi.

Kahramanlarımızın aileleri iftarda buluştu
banner72

Kastamonu Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinasyonunda düzenlenen programa Vali Avni Çakır ve ailelerin yanı sıra il protokolü de katıldı.

ÇAKIR: “SİZLER BAŞ TACISINIZ”

İftar programında konuşan Vali Çakır, şehitlerimiz ve gazilerimizle birlikte ailelerin de ciddi fedakarlıklar yaptığını söyleyerek; “Sizler baş tacısınız. Ben burada devletin valisi olarak her daim yanınızdayım. Şuana kadar birliğimiz, beraberliğimiz örnek olacak seviyede. Şahsen bundan dolayı da çok mutluyum. Pandemi sebebiyle alınan önlemleri, pandeminin hafiflemesiyle beraber azalttık” dedi.

VİDİNLİOĞLU: “BİZ DE MEÇHUL ASKER YOKTUR”

Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu da, programda yaptığı konuşmada; “İki yıllık bir ayrılığın ardından bir araya geldik. Ramazan geldi geçiyor bile, çok hızlı ilerliyor. Bu tarz birliktelikleri de özlemişiz. Bir araya gelmekten de mutlu oldum. Bir milletin olmazsa olmazı; o toprağı vatan yapanların unutulmazları ve tabii onların aileleri. Bizim için her zaman başımızın üstünde yeri olan insanlar. Allah onlardan razı olsun. Bizi farklı kılan şeylerden birisi; her tarafta meçhul asker vardır. Bizdekilerin hepsi Mehmet'tir, küçük Muhammed'tir. Biz de meçhul asker yoktur. Bugüne vesile olduğu için sayın Valimize de teşekkür etmek istiyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER