KADIN MİLLİ BOKSÖRLERİN KASTAMONU KAMPI BAŞLADI

Kadın Milli Boks Takımı, hazırlık çalışmaları kapsamında Kastamonu'da kampa girdi. Türkiye Boks Federasyonunun Kastamonu'daki Kadıdağı Kamp Merkezi'nde gerçekleştirilen çalışmalara, 16 milli sporcu dahil edildi.

 KADIN MİLLİ BOKSÖRLERİN KASTAMONU KAMPI BAŞLADI
banner72

 

Kadın Milli Boks Takımı, hazırlık çalışmaları kapsamında Kastamonu'da kampa girdi. Türkiye Boks Federasyonunun Kastamonu'daki Kadıdağı Kamp Merkezi'nde gerçekleştirilen çalışmalara, 16 milli sporcu dahil edildi.

Kadın Milli Boks Takımı Teknik Direktörü Cahit Süme, yaptığı açıklamada, bu ay Romanya'da çok önemli bir turnuvaya katılacaklarını belirtti.

Turnuvanın ardından Ağustos ayında İspanya'da Avrupa Şampiyonası'nın düzenleneceğini anlatan Süme, "Romanya'da yapılacak Altın Kemer Boks Turnuvası, dünyanın sayılı organizasyonları arasında yer alıyor. Çok güçlü ülkelerin katılacağı bir turnuva. Bu turnuvanın ardından ilk hedefimiz Avrupa Şampiyonası" ifadelerini kullandı.

Süme, Rusya'da Ekim ayında düzenlenecek Dünya Şampiyonası'nın da çalışma programları içerisinde olduğunu aktardı.

Milli boksör Şennur Demir ise kamplardaki çalışmalarının neticesini en son Avrupa Oyunları'nda aldıklarını belirtti. Milli takımın kampı 22 Temmuz'a kadar devam edecek. 

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER