‘İstifalar nokta kadar önem taşımıyor’

Geçtiğimiz gün istifalar ile gündeme gelen Yeniden Refah Partisi’nin Kastamonu İl Başkanı Abdullah Aktaş, sosyal medyadan bir açıklama yaptı.

‘İstifalar nokta kadar önem taşımıyor’
banner72

Aktaş, istifalarla ilgili şunları kaydetti; “2 gündür Kastamonu’da gündem, Yeniden Refah Partimizde 100 kişiden fazla istifa haberi. Konu ile ilgili olarak partimizi ve davamızı içeriden ve dışarıdan gönüllü olarak seven kardeşlerimizin üzüntülerini dile getirerek aldığım telefonlar sebebi ile bir açıklama yapma gereğimiz zaruri olmuştur. Yeniden Refah Partisi Kastamonu İl Başkanlığı olarak 3 yıldır büyük bir özveri ile Milli Görüş davamızı Kastamonu’muzda ve tüm Türkiye’mizde en büyük parti olsun diye çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ve inşallah da bu düşüncemizi gerçekleştireceğiz. Partimiz büyürken önemsediğimiz en önemli konu kardeşlerimizin, vatandaşlarımızın Milli Görüş’ün ne demek olduğunu çok iyi anlamaları konusudur. Çünkü Milli Görüş’ü anlayanlar Milli Görüş davasından ayrılmazlar. Çünkü Milli Görüş, önce Türkiye’mizin madden, manen kalkınması, sonra İslam Aleminin madden, manen kalkınması ve dahi tüm insanlığın kurtuluşu için mücadele eden tek ve hak davadır. Bu davada asla ve kat’a eksiklik ve kusur olmaz, kusur; insanız ve hepimizde hata, noksanlık olabilir. Önemli olan bu hata ve noksanlıkların bilerek ve kasten yapılmamasıdır.”

“7 KİŞİ İSTİFA ETTİ, 200 YENİ ÜYE KATILDI”

Aktaş, partiden 100 değil, 7 kişinin istifa ettiğini belirterek, açıklamasını şöyle devam ettirdi;  “Partimizden 100 kişi değil 7 kardeşimiz istifa etmiştir. Tam da bu 7 istifanın olduğu son iki günde Yargıtay resmî kayıtlarına göre Kastamonu’muzda 200 kardeşimiz Yeniden Refah Partimize üye olmuşlardır. Netice itibarı ile partimiz büyümekte, büyürken meydana gelen bazı istifalar nokta kadar önem taşımamaktadır.” (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER