İnce, sıkıntıları dinledi

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Doğa Kültür Köyündeki basın toplantısının ardından Kastamonu Barosu ve TAŞIKO’yu, daha sonra da Nasrullah Meydanı'nda esnafları ziyaret etti. İnce’yi Baro’da Baro Başkanı Av. Özgür Demir ve yönetimi, TAŞIKO’da da TAŞIKO Başkanı Ahmet Sarıahmetoğlu ve yönetimi karşıladı. Muharrem İnce, Nasrullah Meydanı ziyaretinde Taşköprü sarımsağı ve Kastamonu çekme helvası da satın almayı ihmal etmedi.

İnce, sıkıntıları dinledi
banner72

Ziyaretleri sırasında İnce’ye ziyaretinde; Genel Başkan Yardımcısı Nurdan Demirbağ, Genel Başkan Danışmanı Süleyman Erginer, Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri İpek Özkal, Burak Hasan, Parti Meclis Üyeleri İlhan Düzyürek, Oğuz Giray, Eşber Atilla, Ramazan Ertan, Genel Sekreter Hakkı Akalın, Kurucu üye Mustafa Çağlayan ve Kastamonu İl Başkanı Mustafa Başesgioğlu ve partililer eşlik etti.

Baro Başkanı Demir ve TAŞIKO Başkanı Sarıahmetoğlu, çalışmaları hakkında bilgiler verdi ve ziyaretinden dolayı da İnce’ye teşekkür ettiler.

“İKTİDARA GELDİĞİMİZDE KAMYONCULARIN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ”

Genel Başkan Muharrem İnce, TAŞIKO’da ziyareti sırasında yaptığı açıklamada; “Ben 57 yaşındayım, uzun süredir de siyasetle uğraşıyorum. Babam kamyon şoförü, ben de öğretmen olduğum için gittiğim yerlerde Kamyoncular Kooperatifi ve diğerleri ile okul ziyareti mutlaka gerçekleştiririm” dedi. TAŞIKO'da kamyoncuların sıkıntılarını dinleyen İnce, yaşanan sıkıntıları yakından bildiğini söyleyerek, iktidara geldiklerinde bu sorunları tamamen çözeceklerini ifade etti.

Nasrullah Meydanı'nda esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Genel Başkan Muharrem İnce, bazı vatandaşların fotoğraf çektirme isteklerini de geri çevirmedi. (CNGHaber.com)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER