İlk görüşme tamam sıra ikincisinde

Kastamonu’da bir araya gelen Kastamonuspor 1966 Başkanı Metehan Babaş ve teknik direktör Ziya Doğan, gelecek sezon hakkında fikir alışverişinde bulundu. İkili bugün bir kez daha bir araya gelerek önemli konular hakkında fikir alışverişinde bulunacaklar.

İlk görüşme tamam  sıra ikincisinde
banner72

 

Kastamonu’da bir araya gelen Kastamonuspor 1966 Başkanı Metehan Babaş ve teknik direktör Ziya Doğan, gelecek sezon hakkında fikir alışverişinde bulundu. İkili bugün bir kez daha bir araya gelerek önemli konular hakkında fikir alışverişinde bulunacaklar.
Ligin sona ermesinin ardından yeni sezon için bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunan Kastamonuspor 1966 Başkanı Metehan Babaş ve teknik patron Ziya Doğan’ın görüşmesi oldukça uzun sürdü. Sezonun kritiğini yapan ikili, gelecek sezon hakkında da fikir alışverişinde bulundu. Bugün bir kez daha bir araya gelecek Metehan Babaş ve Ziya Doğan, Kastamonuspor 1966’nın gelecek sezonki planlaması hakkında ikinci bir zirve gerçekleştirecek. Perşembe veya Cuma günleri Kastamonuspor’un geleceği büyük bir oranda şekillenmiş olacak.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2017, 11:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER