İlahiyat öğrencileri ‘Gönül Sofrası’nda buluştu

Kastamonu Belediyesi’nin katkılarıyla Kastamonu Üniversitesi (KÜ) İlahiyat Fakültesi’nde ‘Gönül Sofrası’ adı altında iftar programı düzenlendi. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen iftar programına Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yurt, İl Müftüsü Mustafa Bilgiç, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Yurdagür, öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.

İlahiyat öğrencileri ‘Gönül Sofrası’nda buluştu
banner72

Kastamonu Üniversitesi’nin ve öğrencilerin daima yanlarında olduklarını ve olacaklarını ifade eden Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yurt yaptığı konuşmada; “Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu, önceden belirlenmiş programından ötürü bu akşam aramızda olamadı. Kastamonu Belediyesi daima sizlerin yanında olacak. Şehrimizi el birliğiyle omuz omuza daha güzel günlere taşıyacağız. Rabbim böyle mübarek bir ayda yaptığımız tüm ibadetleri kabul buyursun inşallah” dedi.

Konuşmaların ardından İl Müftüsü Mustafa Bilgiç’in öğrencilerin başarılı bir dönem geçirmesi adına dua etti. Öğrenciler kendileri için düzenlenen iftar programı dolayısıyla emeği geçenlere teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER