Her türlü sıkıntınız bizim sıkıntımızdır

Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, 9 günlük tatilin ardından belediye hizmet binasında düzenlenen bayramlaşma programında personeller ile bir araya geldi.

Her türlü sıkıntınız bizim sıkıntımızdır
banner72

Belediye çalışanlarının geçmiş bayramını tebrik eden Vidinlioğlu, bayram öncesi yaşanan sel afeti sonrasında özellikle Ilgaz isale hattında cefakarca çalışan ekiplere teşekkür etti.

Bayramın belediye hizmetleri noktasında sıkıntısız şekilde geçirildiğini vurgulayan Başkan Vidinlioğlu, bu doğrultuda nöbetçi ekipleri kutladı ve tüm birimlerde çalışan personeli tebrik etti.

“EKİPLERİMİZ SÜREKLİ SAHADA OLDULAR”

Belediye Başkanı Vidinlioğlu yaptığı konuşmada, personele ayrı ayrı teşekkür ettiğini dile getirerek; “Bir bayramı daha geride bıraktık. Allah hepimize tekrarını erdirsin inşallah. Belediye hizmetlerimizin büyük bir çoğunluğu bayram süresince devam etti. Ekiplerimiz sürekli sahada oldular. Personellerimiz sahada bayram boyunca aktif bir şekilde görev aldılar. Tüm birimlerimiz görevlerini yerine getirdiler. Onun için herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı

Ilgaz isale hattında yaşanan arızaya dikkat çeken Başkan Vidinlioğlu; “Özellikle son yaşadığımız sel afetinden sonra çok kısa sürede Ilgaz isale hattımız ile ilgili yaşanan sorunu çözdük. Kastamonu’ya gelen İLBANK Genel Müdür Yardımcısı, sahadaki çalışmayı görünce bizleri çok takdir etti. Çok uzun sürecek bir işi birkaç güne sığdırdık. Şehrimizin su problemini kısa sürede ortadan kaldırdık. Aynı şekilde Bozkurt’ta İçişleri Bakanımız da problemin kısa sürede çözümünden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti. Biz bir aileyiz. Bu aile kavramı içinde her zaman birbirimizin yanında olacağız. Her defasında söylüyorum. Her türlü sıkıntınız bizim sıkıntımızdır. Sizin yaşadığınız sıkıntıyı bizim de hissetmemiz lazım ki burada koordineli çalışabilelim. Önümüzdeki süreçte çalışmalarımıza hız vereceğiz. Omuz omuza Kastamonu’muza en iyi hizmeti sunduk ve sunmaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlar geçirmek dileğiyle. Hepiniz Allah’a emanet olun” dedi. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER