Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri başladı

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Hayat Boyu Öğrenme Haftası’ etkinlikleri başladı.

Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri başladı
banner72

Mimar Vedat Tek Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen programa Vali Avni Çakır ve eşi Bahar Çakır, il protokolü kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, kursiyerler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan programın devamında açılış konuşması İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu tarafından yapıldı.

Programda konuşan Vali Avni Çakır; “Halk Eğitimi Merkezi müdürlüklerimiz çok çeşitli faaliyetler yaparak birçok alanda insanlarımızın yetişmesine hizmet ediyor. Başarılı çalışmalarından dolayı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile bütün personelini ve kursiyerlerimizi kutluyorum” dedi.

Konuşmanın ardından müzik dinletisi, halk oyunları gösterisi ve spor gösterileri gerçekleştirildi. Program, devamında protokol ile birlikte Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında oluşturulan stantların gezilmesi ile sona erdi. Vali Çakır, kursiyerlerin başarılı çalışmaları nedeniyle kutladı, başarılarının devamını diledi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER