‘Halkın gündemi geçim sıkıntısı’

‘Halkın gündemi geçim sıkıntısı’
banner72

MEMLEKET PARTİSİ İL BAŞKANI MUSTAFA BAŞESGLİOĞLU

‘Halkın gündemi geçim sıkıntısı’

Memleket Partisi Kastamonu İl Başkanı Mustafa Başesglioğlu, halkın gerçek gündeminin hayat pahalılığı ve geçim sıkıntısı olduğuna dikkat çekerek, siyasi rakiplerini eleştirdi.

İl Başkanı Başesgioğlu, açıklamasında; “Kurdele kesmek için koşanlar, fotoğrafa girmek için yarışanlar, işler biraz kötüye gidince ‘biz demiştik batsın’ diyenlerden bu şehre hayır gelmez. Parası olan, adamı olan siyasi yapıdan bu halka derman olmaz. Sadece maç izlemek için şehre gelen vekilden bu şehre hayır gelmez. Sürekli birbirleriyle kavga eden siyasilerden bu şehre hayır gelmez. Adamına göre, zamana göre haksızlıklara karşı çıkan, ilkesiz siyasilerden bu şehre hayır gelmez” dedi.

“OYLARINIZA GÜVENİN HAKEM SİZLERSİNİZ”

Gündemde kalmak için bulduğu her türlü dedikoduyu gündem değiştirmek için kullanan siyasi yapılardan bu şehre hayır gelmeyeceğini belirten Başesgioğlu, şunları kaydetti; “Ankara’nın listesini yaptığı, halktan bihaber kişilerin seçimlerde dayatıldığı yapıdan bu şehre hayır gelmez. Aynı metni her toplantıda okuyan vekilden bu şehre hayır gelmez. Bir araya gelip bir bardak çay içmeyen, sohbet etmeyen, sorunları tartışmayan, ortak akıl ile çalışmayan siyasi yapıdan bu şehre hayır gelmez. Proje üretmek yetine devletin kurumlarıyla kavga eden akıldan bu şehre hayır gelmez. Halkımızın gündemi; hayat pahalılığı, geçim sıkıntısı, işsizlik, üretememek, maliyetlerin çok yüksek olması, yeterli beslenememek, konut kiraları, emeklilerin yaşam mücadelesi, sağlık ve eğitim sorunları. Çare; Halkın onayıyla, halkın tercihleriyle, kişisel çıkarları ve çevresi için çalışmayan hak, hukuk, adaleti ilke edinmiş hesap veren, ayrımsız hesap soran, halk gibi yaşayan memleket sevdalılarına ihtiyaç var. Artık tercihlerinizi değiştirin, değişimden yana tavır alın kendinize ve oylarınıza güvenin hakem sizlersiniz. Ne ekerseniz onu biçersiniz” dedi. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER