Görev başındaki ekiplerin bayramını kutladılar

Vali Avni Çakır, uygulama noktalarında görev yapan jandarma ve polis ekiplerinin Kurban Bayramı’nı kutladı. Kurban Bayramı dolayısıyla Kastamonu Valiliğinde protokolün bir araya geldiği bayramlaşma töreni düzenlendi. Daha sonra Vali Avni Çakır, Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu ve beraberindeki protokol üyeleri ile birlikte Taşköprü Polis Uygulama Noktası'nda görev yapan polis ekiplerinin bayramlarını kutladı.

Görev başındaki ekiplerin bayramını kutladılar

Vali Çakır, ardından Seydiler ilçesi yolu üzerindeki Jandarma Uygulama Noktası'nda jandarma ekipleri ile bir araya geldi. Denetleme noktasında jandarma ekiplerini selamlayan Vali Çakır, Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu ve beraberindeki heyetle görevli personelin Kurban Bayramı’nı kutladı. Jandarma ile bayramlaşan Vali Çakır ve beraberindeki heyet, toplu fotoğraf çekildikten sonra huzurevini ziyaret etmek üzere uygulama noktasından ayrıldı.

Öte yandan jandarma ve polis ekipleri, uygulama noktasında durdurdukları sürücülere kolonya ve şeker ikramında bulundu. Ekipler, sürücüleri kurallara uymaları noktasında uyardı. (iha)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER