Geleceğe bakalım

Kastamonuspor 1966 Başkanı Metehan Babaş’ın, Gümüşhanespor’a kaybedilen yarı final maçından sonra kendisiyle iletişime geçen ve üzüntülerini belirten futbolculara “Artık geçmişi boşverin, hep beraber geleceğe bakacağız” dediği öğrenildi.

Geleceğe bakalım
banner72


Kastamonuspor 1966 Başkanı Metehan Babaş’ın, Gümüşhanespor’a kaybedilen yarı final maçından sonra kendisiyle iletişime geçen ve üzüntülerini belirten futbolculara “Artık geçmişi boşverin, hep beraber geleceğe bakacağız” dediği öğrenildi.
Gümüşhanespor maçından yaklaşık 2 hafta sonra Kastamonuspor 1966 ile ilgili önemli bir detay ortaya çıktı. Finale kalamamanın verdiği üzüntüyle Başkan Metehan Babaş’ı arayarak üzüntülerini belli eden kırmızı siyahlı futbolcular, genç başkan Metehan Babaş’tan “Geçmişi boşverin,  hep birlikte geleceğe bakalım” sözlerini işitti. Bu söz takımda kalacak futbolcuların gelecek sezona umutla bakmasına neden oldu.

TAKIMINA GÜVENİYOR

Öte yandan Kastamonuspor’un genç başkanı Metehan Babaş, 1.Lig’e çok yaklaşmışken takımının tarihi başarının kıyısından dönmesine üzülse de, gelecek günlere umutla bakıyor. 2017-2018 sezonunda da Kastamonuspor’un ligi başarılı bir noktada bitireceğine inanan başkan, 1.Lig’i çok istiyor. 

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2017, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER