Faturalar ertelendi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Selin ve afetin etkilerini en aza indirmek amacıyla afetten etkilenen vatandaşlarımızın faturalarının ödeme süresini 3 ay süreyle erteliyoruz” dedi

Faturalar ertelendi
banner72

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Selin ve afetin etkilerini en aza indirmek amacıyla afetten etkilenen vatandaşlarımızın faturalarının ödeme süresini 3 ay süreyle erteliyoruz” dedi.  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Sinop'un Ayancık ilçesinde incelemelerde bulundu.

KASTAMONU'NUN TAMAMINA ELEKTRİK VERİLDİ

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Kastamonu’da selden zarar gören ilçelerin ve köylerin tamamına elektrik verildiğini duyurdu.   Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kastamonu’nun selden zarar gören ilçelerinin ve köylerinin tamamına bugün itibariyle elektrik verdik. Sinop’ta enerji verilemeyen köylerimizin enerjilendirme çalışmaları ekiplerimizin gayretiyle devam ediyor. Burada da en kısa sürede tüm köylerimize elektrik sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

 3 AY ERTELEME

  Afetzedeler için alınan bir kararı da açıklayan Bakan Dönmez, “Bunun yanı sıra tabii şebeke elektriğini onarma çalışmaları da süratle devam ediyor. İnşallah en kısa sürede elektriği vatandaşlarımıza ulaştırmış olacağız. Bu arada tabii selin ve afetin etkilerini en aza indirmek amacıyla afetten etkilenen yurttaşlarımızın faturalarının ödeme süresini 3 ay süreyle erteliyoruz. Erteleme için herhangi bir belge bilgi de istemiyoruz. Vatandaşlarımızın sözlü beyanını da dikkate alarak bu ertelemeleri yapmış olacağız” ifadelerini kullandı. (İha)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER