'Elimden kaydı'

Kastamonu’da meydana gelen sel felaketinde hayatını kaybeden 4 yaşındaki Emre Bulut, Kızılcahamam’da kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi

'Elimden kaydı'
banner72

Kastamonu’da meydana gelen sel felaketinde hayatını kaybeden 4 yaşındaki Emre Bulut, Kızılcahamam’da kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. 4 yaşındaki oğlunu selde kaybeden anne Ümmü Gülsüm Bulut, yaşadığı dehşet anlarını anlattı.  

Kastamonu’da meydana gelen sel felaketinde hayatını kaybeden 4 yaşındaki Emre’nin annesi Ümmü Gülsüm Bulut, çocuğunun elinden kayıp gittiği o anları İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce’ye anlattı.

  “BUZDOLABI BANA ARKADAN ÇARPTIĞI ANDA SU ONU DİĞER YATAK ODASINA SÜRÜKLEMİŞ”

  Anne Ümmü Gülsüm Bulut, oğlunu kaybettiği dehşet anlarını anlatırken şu ifadeleri kullandı: “Komşular bizi yukarıya çektiler balkondan. Bir daha dalmaya çalıştım ama çok balçık çok çamur olduğu için dalamadım. Çünkü onun elimden nerede kaydığını biliyorum. Buzdolabı bana arkadan çarptı. Demek su onu yatak odasına sürüklemiş. Çünkü odalar dip dibe. O hışımla oraya girmiş. Birkaç defa daldım ama çamur çok sert ve yoğun olduğu için ulaşamadım. Ben uğraştım ama Allah bu kadarına müsaade etti. Çok şükür ki diğer çocuklarımızı kurtardık.” (İha)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER