'El birliğiyle sarabileceğimiz tüm yaraları saracağız'

Kastamonu’da yaşanan sel felaketinin en derin yaralar bıraktığı ilçe Bozkurt’ta çalışmaları inceleyen Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, “Bazı yaraları saramayız biliyoruz ancak inanıyorum ki el birliğiyle sarabileceğimiz tüm yaraları saracağız” diye konuştu

'El birliğiyle sarabileceğimiz tüm yaraları saracağız'
banner72

Kastamonu’da yaşanan sel felaketinin en derin yaralar bıraktığı ilçe Bozkurt’ta çalışmaları inceleyen Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, “Bazı yaraları saramayız biliyoruz ancak inanıyorum ki el birliğiyle sarabileceğimiz tüm yaraları saracağız” diye konuştu.

Sel felaketinin en acı sonuçlarının olduğu Bozkurt’ta Kastamonu Belediyesi ekiplerinin çalışmalarını ilk gün itibariyle yakından takip eden Belediye Başkanı Vidinlioğlu dün de Bozkurt’a geçerek Kastamonu Belediyesi ekiplerinden bilgiler aldı.

Kastamonu Belediyesi’nin tüm yaralar sarılıncaya kadar sel felaketi yaşanan Bozkurt’un yanında olacağını da tekrarlayan Vidinlioğlu, “Çok üzgünüz. Tüm Kastamonu’nun kalbi Bozkurt ile atıyor. Çocuklar buraya yardım yapabilmek için oyuncaklarını satıyor. İşte bizim çocuklarımız bu denli merhametli bu denli düşünceli. Bizlerde tüm birimlerimizle kardeşlerimize yardımcı olmak Bozkurt’u tekrar ayağa kaldırmak adına çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yardım gönderen, mücadele veren herkese her kuruma şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.  (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER