Dört yeni kaymakam

107’nci Dönem Kaymakamlık Kursu Kura Töreninde, 4 kaymakam adayının asli görev yeri Kastamonu oldu

Dört yeni kaymakam
banner72

107’nci Dönem Kaymakamlık Kursu Kura Töreninde, 4 kaymakam adayının asli görev yeri Kastamonu oldu. Bu kapsamda Araç, Seydiler, İhsangazi ve Devrekani ilçelerinin kaymakamları değişti. Kura sonuçlarına göre, Seydiler’e Cihat Abukan, İhsangazi’ye Mesut Coşkun, Devrekani’ye Ahmet Coşkun, Araç’a ise Osman Sak kaymakam olarak atandı.

SEYDİLER KAYMAKAMI CİHAT ABUKAN

1994 yılında Çorum'da doğdu. 2017 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünden mezun oldu. İl merkez stajını Çorum'da tamamladıktan sonra Ankara/Elmadağ ve Kütahya/Tavşanlı ilçelerinde refiklik stajını tamamladı. Çankırı/Orta, Afyonkarahisar/Hocalar kaymakamlığı yaptı.

İHSANGAZİ KAYMAKAMI MESUT COŞKUN

1993 yılında Kırıkkale Balışeyh’te doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünden mezun oldu. Çanakkale Valiliği Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı. Sırasıyla Ağrı Doğubeyazıt ve Trabzon Beşikdüzü Kaymakam Refikliği yaptı. Afyonkarahisar/ Dazkırı, Burdur/ Karamanlı kaymakamlığı yaptı.

DEVREKANİ KAYMAKAMI AHMET COŞKUN

1994 yılında Giresun ili Güce ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğretimini Giresun'da tamamladı. 2017 yılında Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu. Mülki İdare Amirliği mesleğine Giresun Kaymakam Adayı olarak başladı. Çanakkale/Lapseki ile Diyarbakır/Kayapınar ilçelerinde kaymakam refikliğini tamamladı. Elazığ/Sivrice, Adana /Tufanbeyli, Yozgat /Akdağmadeni, Ordu/ Kabataş Kaymakamlığı yaptı.

ARAÇ KAYMAKAMI OSMAN SAK

1985 Gaziantep’te doğdu. Lisans öğrenimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinde tamamladı. Bursa’nın Kestel ve Kırklareli’nin Vize ilçelerinde Kaymakam Refikliği görevlerinde bulundu. Konya/ Çeltik, Denizli /Bozkurt kaymakamlığı yaptı. (İstamonu)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER