Dondurmalı şenlik

Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri kapsamında Behiye Barut Anaokulu’nda Dondurma Şenliği düzenlendi. Panayır havasında okulun bahçesinde kutlanan şenlik, Samsun FAMA Grubunun “Karagöz ve Hacivat Trafikte” konulu tiyatro gösterisiyle başladı. Ardından miniklere ve velilere dondurma ve yiyecek ikramı yapıldı. Çeşitli etkinliklerle hem veliler hem de minikler açık havada doyasıya eğlendi. Yıldızlar Sınıfı velilerinin çocuklarıyla birlikte hazırladıkları Ahşap Proje Sergisi yoğun ilgi gördü.

Dondurmalı şenlik
banner72

 

Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri kapsamında Behiye Barut Anaokulu’nda  Dondurma Şenliği düzenlendi. Panayır havasında okulun bahçesinde kutlanan şenlik, Samsun FAMA Grubunun “Karagöz ve Hacivat Trafikte” konulu tiyatro gösterisiyle başladı. Ardından miniklere ve velilere dondurma ve yiyecek ikramı yapıldı. Çeşitli etkinliklerle hem veliler hem de minikler açık havada doyasıya eğlendi. Yıldızlar Sınıfı velilerinin çocuklarıyla birlikte hazırladıkları Ahşap Proje Sergisi yoğun ilgi gördü.
Okul Müdürü Neslihan Şehirli, Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri kapsamında hazırladıkları programa teşrif eden İsfendiyarbey İlkokulu, Halime Çavuş İşitme Engelliler İlkokulu, Yıldırım Beyazıt İlkokulu, Reşit Çubukçuoğlu İlkokulu anasınıfı öğrenci, öğretmen ve idarecilerine, Sevgi Evleri miniklerine ve öğretmenlerine, civardan şenliğe gelen tüm misafirlere teşekkür etti. Ayrıca, bu güzel günü hazırlamakta emeği geçen tüm personeline ve destek olan tüm kurumlara, ev sahipliği yapan okulunun miniklerine, bu güzel organizasyonu gerçekleştirmelerinden dolayı tebriklerini sundu. Kişilik ve beyin gelişiminin büyük bir kısmının tamamlandığı okul öncesi eğitim döneminin önemine değinerek 2017-2018 eğitim öğretim yılından itibaren 54 ay ve üzeri çocuklar için okul öncesi eğitimin zorunlu hale gelmesinden duyduğu mutluluğu dile getirdi.        
 (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2017, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER