‘Desteklerimiz her zaman devam edecek’

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Kasatmonu Şubesi tarafından lösemili çocuklar ve aileleri yararına Cem Sultan Restaurant’ta organize edilen kahvaltıya elediye Başkan Yardımcısı Hamdi Öz, LÖSEV Şube Başkanı Şevket Yılmaz, aileler ve çocukları katıldı.

‘Desteklerimiz her zaman devam edecek’
banner72

Sosyal yardımlaşma ve dayanışma amacı ile lösemi hastalığıyla ilk defa karşı karşıya kalan ailelerin fikir alışverişinde bulundukları kahvaltıda konuşma yapan Şube Başkanı Şevket Yılmaz; “Tedavi gören lösemi hastası çocuklarımızın ve onların destekçisi olan ailelerimizin daima yanındayız. Bu hastalıkla mücadele eden aileler ve çocuklar var. Burada toplanmamızın ana gerekçesi sosyal dayanışma, maddi, manevi destek ve bu hastalığı deneyimleyen ve yeni tanı konulan ailelerin fikir alışverişinde bulunması. Kahvaltımızın ilgi görmesi bizleri son derece mutlu etti. Ayrıca, bu etkinliğimizde bizleri yalnız bırakmayan Belediye Başkan Yardımcımız sayın Hamdi Öz’e de teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

ÖZ: “YANINIZDAYIZ”

LÖSEV Derneği Başkanı Şevket Yılmaz’ın konuşmasının ardından konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı Hamdi Öz ise, lösemi hastalığının tedavi sürecinde bu tür etkinliklerin moral ve motivasyon açısından son derece önemli olduğunu ifade ederek; “Gerek Belediye Başkanımız Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu olsun, gerek bizler, üzerimize düşen görev ne ise bu süreçte ailelerimizin yanındayız, desteklerimiz her zaman devam edecek” dedi. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER