Çatalzeytin Mektubu, 40. yılını kutluyor

Çatalzeytin Mektubu Gazetesi 31 Aralık 2021 tarihli 447’nci sayısıyla 40 yaşına girdi. Başta Çatalzeytin olmak sahil ilçelerimizden haberlerin okuyuculara ulaşması noktasında büyük bir önem arz eden Çatalzeytin Mektubu Gazetesi, 40'nci yılına girdi.

Çatalzeytin Mektubu, 40. yılını kutluyor
banner72

Haber ağırlıklı bir yerel gazete olan Çatalzeytin Mektubu, ilçe sorunlarını gündeme taşıyarak çevreci kimliği ile öne çıktı.

Yayın ilkelerinden ödün vermeyen Çatalzeytin Mektubu gazetesi, Çatalzeytin ile ilgili çok zengin bir fotoğraf arşivine sahip olmasının yanı sıra, Çatalzeytin Mektubu Yayınlarında; CİYE Çatalzeytin Belgeseli başta olmak üzere 8 kitap çıktı. Cıvıltı, Çatalzeytin Yemekleri, İsviçre’den Notlar, Zeytin Ağacının Dibi, Yağmuru Gözlerinde Sevdim, HES’e Hayır, Mustafa Öztürk’ün Eğitim Anıları adlı kitaplar okuyucuları ile buluşturuldu.

40. yayın yılına giren gazetenin sahipliğini Nadide Öztürk, Yazı İşleri Müdürlüğünü Gökay Öztürk, Yayın Yönetmenliğini Emin Türkay Öztürk, Sanat Yönetmenliğini Tahsin Şentürk, Merkez Muhabirliğini Meral Özbay, Spor Muhabirliğini ise Ergun Usta yapıyor.

Sahil ilçelerimizin sesini 40 yıldır duyurmaya devam eden Çatalzeytin Mektubu Gazetesi’ne nice 40 yıllar diliyoruz. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER