Belediye’den 23 Nisan şenliği

Kastamonu Belediyesi, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu doyasıya yaşaması için bir dizi program hazırladı.

Belediye’den 23 Nisan şenliği
banner72

Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu, çocuklara 23 Nisan armağanı olarak Kirpi Sonic 2 filminin ücretsiz gösterimde olacağının ve Kastamonu Belediyesi önünde 23 Nisan Çocuk Şenliği düzenleneceğinin müjdesini verdi.

Belediye hizmet binası önünde düzenlenecek olan 23 Nisan Çocuk Şenliği kapsamında şişme oyun parkuru kurulacak, yüz boyama etkinliği ve çocuk yarışmaları gerçekleştirilecek. Palyaçolar, maskotlar, jonglör ve tahta bacak gösterileriyle çocuklara unutulmaz bir gün yaşatılması hedefleniyor. Ayrıca yine 23 Nisan’a özel olarak Kirpi Sonic 2 filminin saat 11:00 ve 16:00 seansları Barutçuoğlu Sineması ile Carrefour Cine Zirve Sineması’nda ücretsiz olarak gösterilecek.

VİDİNLİOĞLU; “ÇOCUKLARIMIZ BİZİM EN DEĞERLİLERİMİZ”

Çocukluk yıllarında bayram günlerine büyük bir heyecan ve coşkuyla uyandığını ifade eden Başkan Vidinlioğlu, “Çocuklarımızın da aynı heyecanı duyduğundan eminim. Özellikle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız çok özel bir bayram. Çocuklarımız bizim en değerlilerimiz. Onların bayramı doyasıya yaşaması için Kastamonu Belediyesi olarak 23 Nisan Çocuk Şenliği düzenleyeceğiz. Saat 12.00’de Kastamonu Belediyesi önünde başlayacak etkinlikler akşam 17.00’a kadar sürecek. Yine Barutçuoğlu Sineması ile Carrefour Cine Zirve Sineması’nda Kirpi Sonic 2 filminin saat 11:00 ve 16:00 seanslarını çocuklarımız ücretsiz olarak izleye bilecek. Etkinliklerimize tüm çocuklarımızı bekliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2022, 14:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER