Belediye Başkanı Dr. Galip Vidinlioğlu’ndan DEĞİŞİM SİNYALİ

31 Mart’ta gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçimleri’nde Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Kastamonu Belediye Başkanı seçilen Dr. Galip Vidinlioğlu, “6 Nisan Cuma günü mazbatamızı aldık ve görevimize başladık. Kamuoyu bizden bir açıklama bekliyor. Bizde göreve başladığımız günden bugüne kadar belediye ile ilgili olarak belirli teşebbüslerde bulunduk. Alacağımız neticeleri kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

  Belediye Başkanı Dr. Galip Vidinlioğlu’ndan  DEĞİŞİM SİNYALİ
banner7231 Mart’ta gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçimleri’nde Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Kastamonu Belediye Başkanı seçilen Dr. Galip Vidinlioğlu, “6 Nisan Cuma günü mazbatamızı aldık ve görevimize başladık. Kamuoyu bizden bir açıklama bekliyor. Bizde göreve başladığımız günden bugüne kadar belediye ile ilgili olarak belirli teşebbüslerde bulunduk. Alacağımız neticeleri kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

“GENİŞ KAPSAMLI BİR ARAŞTIRMA İÇERİSİNDEYİZ”

Başkan Galip Vidinlioğlu şunları söyledi; “Bu yönde sözümüz vardı. Cuma günü sayın valimizi ziyaretimizde Teleferik Projesi ile ilgili olarak bir soru üzerine açıklama yapmıştım. Benzer açıklamalarım olacak. Belki önümüzde ki hafta içerisinde Çarşamba veya Perşembe günü bir basın toplantısı düzenleyip, ne tarz girişimlerde bulunduğumuzu kamuoyu ile paylaşacağım. Tam bir netice almamız biraz uzun sürebilir. Çünkü geniş kapsamlı bir araştırma içerisindeyiz. İlk etapta Teleferik Projesi ile ilgili bir referandumu gündeme getirdik” dedi.

HER BİRİME ATATÜRK FOTOĞRAFI

Belediye de bulunan birimlerde yer alan fotoğrafları indirttiğini söyleyen Vidinlioğlu, “Belediyeye ilk girdiğimde benden bir fotoğraf istediler. Hemen hemen her birime fotoğrafımın asılacağı söylendi. Ben böyle bir şeyi istemeyeceğimi söyledim. Var olan fotoğrafların indirilmesini, yerlerine ise birer tane Atatürk fotoğrafının koyulmasını istedim. Bundan sonra her birimimizde Ulu Önderimizin fotoğrafı olacak. Benim fotoğrafıma gerek yok. Ben zaten buradayım. Benim kapım herkese açık. İstedikleri zaman gelip beni görebilirler” diye konuştu.

“HER YÖNETİMİN KENDİ EKİBİNİ
OLUŞTURMA VE ÇALIŞMA HAKKI VAR”

Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu; “Bu güne kadar herhangi bir tasarrufta bulunmadım. Ama tabi ki her yönetimin kendi ekibini oluşturma ve çalışma hakkı var. Burada liyakat ve adalet hep ön planda olacak. Hangi partili olursa olsun, hangi ideolojik görüşe sahip olursa olsun bizim için ölçü işinin hakkını vermesi, doğru ve dürüst olması olacak. Onun dışında hiç kimsenin siyasi kimliği ile ilgili bir tasarrufta bulunmayız. Onun dışında herhangi bir yanlışı varsa bizim partilimiz bile olsa görevinden alırız. O konuda kimsenin tereddüttü olmasın. Kastamonu’nun 4’te 3’üne yakın bir kitlesi MHP’ye izin verdi. Bu büyük bir yükü de beraberinde getiriyor. Bundan sonra yapacağımız şey ilçe belediyelerinin il belediyeleri ile entegre olarak çalışarak şehrimize hizmet etmesini sağlamak olacak” ifadelerini kullandı.

Serkan Horuz

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER