Bahçeşehir öğrencilerinden ‘Aydınlığa İlk Adım’ gösterisi

Kastamonu Bahçeşehir Koleji 1. sınıf öğrencileri, çıktıkları okuma yazma serüvenine “Aydınlığa İlk Adım” gösterisi ile eşsiz bir imza attılar.

Bahçeşehir öğrencilerinden ‘Aydınlığa İlk Adım’ gösterisi

Minik öğrenciler, okuma-yazma öğrenmenin, yabancı dil gelişiminin ve diğer tüm branşlarda kendilerini geliştirmiş olmanın haklı gururu ile tüm davetlileri büyülediler.

Saygı duruşu, İstiklal Marşı ve açılış konuşmaları ile başlayan programda minikler önce kendilerini tanıttı. Geri dönüşümün önemime dikkat çekmek amacıyla program akışında geri dönüşüm temalı gösteriler yer aldı. İngilizce dans gösterileri, meslekler rondu, skeçler, ritim gösterileri, çiçekler rondu, şiirler, birbirinden güzel şarkılarla ve gösterilerle devam eden programda minikler büyük alkış topladı.

Sınıf öğretmenlerinden Aydınlığa İlk Adım belgelerini alan öğrencilerin heyecanları gözlerinden okunuyordu. Büyük bir coşku ve gururla programı izleyen veliler, okul yöneticileri, öğretmenler ve davetlilerin sevinç ve gururları yüzlerine yansıdı.

Program sonunda veliler tarafından öğretmenlere çiçek takdimi yapılarak bu anlamlı gün fotoğraf çekimi ile sona erdi. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER