Bahçeli'yle telefon görüşmesi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu'yla telefon görüşmesi gerçekleştirdi

Bahçeli'yle telefon görüşmesi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu'yla telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Tüm Kastamonululara geçmiş olsun dileklerini ileten Genel Başkan Bahçeli, ayrıca Kuzey Irak'ta şehit olan Muhammed Öztürk için de başsağlığı diledi.

Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, görüşmeyle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;  ''Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ile az önce bir telefon görüşmesi gerçekleştirdim. Genel Başkanımız ilimizde yaşanan sel felaketinden büyük bir üzüntü duyduğunu, tüm Kastamonu halkına geçmiş olsun dileklerini ve hayatını kaybedenler için de baş sağlığı dileklerini iletti. Açılan bu derin yaranın olumsuzluklarını bertaraf etmek adına Kastamonulu hemşehrilerimizin yanında olduğunu vurgulayan Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Kuzey Irak’ta şehadet mertebesine ulaşan Taşköprülü hemşehrimiz Muhammed Öztürk için de baş sağlığı diledi. Tüm hemşehrilerim adına Genel Başkanımıza destekleri için teşekkür ediyorum.Bilge liderimiz Sn Devlet Bahçeli'yi Allah başımızdan eksik etmesin.''(Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER