Babanın 'kavuşma' mutluluğu

Bozkurt ilçesinde girişi sular altında kalan binada mahsur kalan anne, baba ve çocuk, 24 saat sonra vinç yardımıyla kurtarıldı

Babanın 'kavuşma' mutluluğu
banner72

Bozkurt ilçesinde girişi sular altında kalan binada mahsur kalan anne, baba ve çocuk, 24 saat sonra vinç yardımıyla kurtarıldı. 1 gün sonra torununa, kızına ve damadına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan baba ise ailesine sarılarak gözyaşı döktü.  

  Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde yağmur sonrasında Ezine Çayı’nın da taşması ile birlikte sel felaketi yaşandı. İlçenin büyük bölümü sular altında kalırken, AFAD, UMKE, JAK, itfaiye, sağlık, güvenlik güçlerinin ve belediye ekiplerinin hummalı çalışmaları sürüyor. Sokakların göle döndüğü Bozkurt’ta sel sularına gömülen binalarda mahsur kalanlar da helikopter ve vinç yardımıyla kurtarılıyor.

  1 GÜN SONRA KURTARILDILAR

  Girişi sular altında kalan binanın 2. katında dünden bu yana mahsur kalan Kerim ve Bahar Kazan çifti ile kızları Ecem, itfaiye ekipleri tarafından vinç yardımıyla kurtarıldı. Bahar Kazan’ın babası Mehmet Çelik’te kurtarılma çalışmasını anbean takip etti. 1 gün sonra torununa, kızına ve damadına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan baba Çelik, ailesine sarılarak gözyaşı döktü.  (İha)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 13 ay Önce

Oysa AKP bu bölgeden seçim zamanı oyları süpürmüş. Suçlusunuz hesap vereceksiniz. AKP Hükümeti 19 yıldır hiç bir zaman bu Milletin yanında değildi Rant çıkar dışında. Ülkemiz birçok afetler içine boğuşurken insani hataları soruşturacak hiç bir işleyen hukuk düzenide bırakmamıştır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti 19 yıldır AKP iktidar döneminde Sosyal ve Hukuk Devleti olmaktan çıkmış olup, Haydut, Eşkiya, Mafya, Çete devleti olmuştur. Zira bu ülkede hak hukuk adaletin olmadığı gibi adam gibi adam T.C. Devletinin namusunu şerefini egemenliğini korumakla görevli T.C. Savcılık görevini Namusu üzerine Yemin eden kula kul olmayan şerefli Savcı bile kalmamıştır. Sel mağdur tüm Vatandaşlar bunun peşine bırakmamalıdır.

SIRADAKİ HABER