Anadolu’dan duayenlere plaket

Anadolu’dan duayenlere plaket
banner72

ANADOLU HASTANESİ’NDE HEMŞİRE GÖKSOY 37, ECZACI AYDEMİR 30. YILINI DEVİRDİ

Anadolu’dan duayenlere plaket

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. İsmail Kırgeç, Başhekim Nöroloji Uzm. Dr. Zeki Esat Öztürk, İdari Hizmetler Direktörü Eczacı Mehmet Aydemir ve Anadolu Hastanesi Diyaliz Merkezi İdari Koordinatörü Uğur Berber’in katılımı ile 12 Mayıs Dünya Hemşireler Haftası kapsamında Sağlık Hizmetleri Direktörü hemşire Gülten Göksoy’a meslekte 37’nci, Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi’nde 17’nci yılı nedeniyle plaket takdim edildi.

Yine 14 Mayıs Eczacılar Günü’nde ise meslekte 30’uncu, Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi’nde ise 14’üncü yılını tamamlayan İdari Hizmetler Direktörü Eczacı Mehmet Aydemir’e de Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler tarafından plaket takdim edildi.

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler, hemşire Gülten Göksoy ve Eczacı Mehmet Aydemir’i tebrik ederek sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice nice meslek hayatı temenni edip başarılarının devamını diledi. Mehmet Aydemir ve Gülten Göksoy’da anlamlı hediyeleri için Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu’na teşekkür etti. Aydemir ayrıca, 26. Bölge Kastamonu Eczacılar Odası’nda düzenlenen programda da 30’uncu yıl plaketi aldı. (Mustafa Balcı)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER