AK Parti, muhtarlarla buluştu

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen toplantıda; Kuzyaka ve Araç Yolu Bölgesi muhtarları ile istişare edildi

AK Parti, muhtarlarla buluştu

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen toplantıda; Kuzyaka ve Araç Yolu Bölgesi muhtarları ile istişare edildi. Toplantıya; AK Parti Milletvekili Metin Çelik, AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel, İl Genel Meclisi Başkanı Başkanı Güray Parçal,Belediye Meclis üyesi Zeki Kebeci, İGM Üyesi ve Ziraat Odası Başkanı Mehmet Butur  Kadın Kolları Başkanı Neslihan Tufan Kaya ve muhtarlar katıldı.

Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel, toplantının ardından yaptığı açıklamada, köylerin sorunlarını en iyi bilen kişilerin muhtarlar olduğunu söyleyerek, ''AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı yönetimi olarak göreve geldiğimiz ilk andan itibaren insanlarımızın ihtiyaçlarını tespit etme noktasında çalışma başlattık. Pandemi döneminin ilk başında 3 bölgemizin muhtarları ile tanışma ve istişare toplantısında bir araya gelmiştik. Bu toplantıların devamı minvalinde ikinci toplantımızda da Kuzyaka ve Araç Yolu Bölgesi muhtarlarımız ile bir araya geldik. Yapılan istişare ve bilgilendirme toplantısında köylerimizin aciliyetli ihtiyaçları ve çözüm yolları ele alındı. Pandemi döneminin olumsuz etkilerinden köyde yaşayan hemşehrilerimiz de etkilendi. Dünyanın halen pandeminin etkileri ile mücadelesi devam ederken hükümetimiz de çiftçi ve esnaflarımızın en az zararla pandemi dönemini atlamasına yönelik çalışmaları devam etmektedir. Toplantımıza katılan ve görüş ve düşüncelerini bizlerle paylaşan muhtarlarımıza teşekkürlerimi sunuyor, bundan sonra da sadece seçim zamanlarında değil, her zaman yanlarında olduğumuzu ifade etmek istiyorum'' dedi.  (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER