AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI GÜZEL’DEN CHP İL BAŞKANINA SORU:

AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI GÜZEL’DEN CHP İL BAŞKANINA SORU:
banner72

‘Cinsel tacizden dava açılan ilçe yöneticiniz var mı?’
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel, dikkat çekici iddialarda bulundu. CHP İl Başkanına “Teşkilatınız içinde olup da cinsel tacizden hakkında dava açılan ilçe yönetim kurulu üyeniz var mı?” diye soran Güzel, söz konusu kişinin görevden alınıp alınmadığını sorguladı. 
AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Danışma Meclisi Toplantılarına Candaroğulları Mahallesi ile devam edildi. Toplantıya Milletvekili Metin Çelik, İl Başkanı Doğan Ünlü, Kadın Kolları İl Başkanı Neslihan Tufan Kaya, İl Genel Meclisi Başkan Yardımcısı Mehmet Butur, İl Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı Mücahit Dağdelenoğlu, İl Disiplin Kurulu Üyesi Ahmet Özdemir, Kurucu İl Yönetim Kurulu üyesi Abdülkerim Yüncüoğlu, Mahalle Başkanı Hüseyin Sepetçi, Mahalle Yönetim Kurulu üyeleri ve mahalle sakinleri katıldı.
“AK PARTİ, MİLLETİN PARTİSİ, MİLLETİN SESİ”
Toplantıda konuşan Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel, mahalle toplantılarında vatandaşlarla direkt olarak istişare edebilme fırsatı bulduklarını ve mahallelerin problemlerini görebildiklerini kaydederek;  “Mübarek bir ay olan Ramazan-ı Şerif’i geride bıraktık. Tüm teşkilatımız ile sokaklarda, mahallelerde, köylerde bizler vardık. Kâh milletimizin gönül sofralarına misafir olduk, kâh bir demli çayı köy kahvesinde hemşehrilerimiz ile birlikte yudumladık. Rahmet ikliminin sağanağında birlikte ıslanmanın hazzını beraber yaşadık. İl Başkanlığımız koordinesinde tüm mahallelerimizde ihtiyaç sahiplerinin yanında olduk. Gençlik Kollarımız ‘çaylar bizden sohbet sizden’ diyerek teravih namazlarında mahalle programlarımız akabinde cemaatimize tatlı ve çay ikramında bulundular. Bu süre zarfında Kastamonu merkezde mahallelerimizde 450 ailemiz ziyaret edildi, gönül sofralarında birlikte iftarlar açıldı. Bölge koordinatörlerimiz ile 27 merkez köyümüz ziyaret edilerek teravih sonrasında çevre köylerimizden de gelen hemşehrilerimiz ile hasbihal edildi. Gelen talepler not edilerek ilgili kurumlara iletildi. Durmadık, yorulmadık, toplamda 5 bine yakın hemşehrimiz ile kucaklaştık. AK Parti, milletin partisi, milletin sesi dedik. Bu minvalde Kastamonu’nun her yerinde ak teşkilatımızın ak mensupları olarak bizler vardık” dedi.
“EKONOMİK KRİZİ CUMHURBAŞKANIMIZ LİDERLİĞİNDE FIRSATA ÇEVİRECEĞİZ”
Hiç bir zaman millete tepeden bakanlardan, hor görenlerden olmadıklarını savunan Akif Güzel; “20 yıldır tek idealimiz millete hizmet oldu. Bu gayeyle çalışmaya ve millete hizmetkar olmaya devam edeceğiz. 2023 seçimlerinde tekrar Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı seçerek ülkemize karşı hesap peşinde olanların, geçmişin karanlığına ülkemizi tekrar çekmek için uğraşanların, ucuz hesaplar peşinde olanların heveslerini kursaklarında bırakacağız. Dünyanın küresel anlamda ekonomik olarak zor günler geçirdiği bu günlerde AK Parti hükümeti vatandaşının yanında olmuş, almış olduğu tedbirler ve ekonomik yatırımlarla vatandaşının bu krizden en az şekilde etkileneceği çalışmaları ortaya koymuştur. Milletimiz müsterih olsun. Dünyanın yaşamış olduğu bu ekonomik krizi Cumhurbaşkanımız liderliğinde fırsata çevireceğiz ve ekonomik anlamda rahatlama sağlayacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Feraset sahibi milletimiz her zorluğun üstesinden birlik beraberlik içersinde çıkmış, AK Parti hükümetine bu yönde olan güvenini her zaman ortaya koymuştur. Önceki toplantılarda alınan ekonomik tedbirleri, vergi indirimlerini, faturalardaki devlet sübvanselerini, kur korumalı mevduat sistemi uygulamasını, işçi memur ve emekli ücretlerindeki iyileştirme çalışmalarını ayrıntılı şekilde anlatmıştım. Burada da ifade etmek isterim ki bu çalışmalar hızlı bir şekilde yapılmaya devam edecek, enflasyon artışını engelleyecek tedbirler alınarak fiyat istikrarı sağlanacaktır. Felaket tellallarının ülkemize yatırım yapmak isteyenleri tehdit eden muhalefetin yalan dolanla milleti kandırabileceklerini sananların bu ülkeye dair hiç bir projesi yoktur ve olmamıştır. Tek projeleri Erdoğan’dan kurtulmak ve Erdoğan düşmanlığını yaymaktır” ifadelerine yer verdi.
“SİZ İÇİNİZDEKİ PROBLEMLERLE UĞRAŞMAYA DEVAM EDİN”
Kastamonu’daki muhalefet partilerinin temsilcilerinin kendilerine verilen sufleleri seslendirdiklerini öne süren Merkez İlçe Başkanı Güzel; “Buradan CHP il başkanına sesleniyorum; Teşkilatınız içinde olup da cinsel tacizden hakkında dava açılan ilçe yönetim kurulu üyeniz var mı? Söz konusu kişi halen aktif görevde mi, yoksa hakkında açılan dava haber alındıktan sonra apar topar görevden alındı mı? Siz içinizdeki problemlerle uğraşmaya devam edin. Biz bu millet için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya her daim milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Bizim bu ülke için yaptıklarımıza sizin hayalleriniz bile yetişemeyecektir” dedi. (Haber Merkezi)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER