AK Parti, mahalle başkanlarıyla bir araya geldi

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı, mahalle başkanlarıyla bir araya gelerek yemek yedi.

AK Parti, mahalle  başkanlarıyla bir araya geldi
banner72

 

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı, mahalle başkanlarıyla bir araya gelerek yemek yedi. 
İsmailbey Konağında gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Namlı ile Beyçelebi, İsfendiyar, Atabeygazi, Hisarardı ve Yavuz Selim Mahallesi başkanları ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı.
Son 4-5 yıl içerisinde Kastamonu’da güzel ve başarılı çalışmalar yaptıklarına dikkat çeken AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, “Mahalle ve köy teşkilatlarının oluşturulmasıyla, çok ciddi mesafeler kat ettik. Son yerel seçimlerde de mahalle teşkilatlarımızı büyük başarısı bulunuyor. Mahalle teşkilatlarının iyi çalışmasıyla yerel seçimlerden zaferle çıktık” dedi.
“Oy kullanmak kadar sandığa hakim olmakta önem taşıyor” diyen Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş ise, “Bu yüzden sandıklarımıza ve oylarımıza sahip çıkmak gerekiyor. Bundan da mahalle teşkilatları büyük önem taşıyor” şeklinde konuştu.
Babaş, “Mahallenizde olan her türlü sorun, problem, sorunlu kişiler, bunları bize bildirin. Bunları mahalledeki teşkilatlarımızın takip etmesi gerekiyor. Bu sorunlar bizlere iletildiği zaman çözümü noktasında da bizler, gerekeni yaparız. Mahallelerimizden gelen her türlü talebimizi değerlendiriyoruz. Elimizden geldiği kadarıyla kısa zamanda da sorunları çözmeye çalışıyoruz” dedi.
Mahalle başkanlarına yapılması gereken çalışmalar hakkında bilgiler veren AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Namlı da, “Mahalle teşkilatlarımızla toplanmamızın sebebi, neler yapabiliriz, nerede eksikliklerimiz var, bunları istişare ediyoruz. Ayrıca bu toplantılarla tanışma ve kaynaşma imkanı da bulunuyoruz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2015, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER