ACİL ÇÖZÜM BEKLİYORUZ

Honsalar Mahallesi Muhtarı ve aynı zamanda kahvehane işletmecisi olan Ramazan Boyacı, işyerlerindeki oyun yasağının kaldırılmasına ilişkin halen sessizliğini koruyan yetkililere isyan etti.

 ACİL ÇÖZÜM  BEKLİYORUZ
banner72

 

 

 

Honsalar Mahallesi Muhtarı ve aynı zamanda kahvehane işletmecisi olan Ramazan Boyacı, işyerlerindeki oyun yasağının kaldırılmasına ilişkin halen sessizliğini koruyan yetkililere isyan etti. Birçok işyeri sahibinin siftah etmeden kepenk kapattığının altını çizen Boyacı; “1 Haziran'da başlayan normalleşme sürecinin ardından birçok sektörün eski düzenine geri döndüğünü görüyoruz. Hükümetimiz tarafından alınan tedbirler doğrultusunda kahvehanelerdeki oyun yasağı halen devam ediyor. Yetkililerimiz resmen bizleri başka bir sınıfa koymuş durumda. Neredeyse beş aydır dükkanını açamayan esnafımız var. Bu konuda ivedilikle bir düzenleme yapılarak oyun yasağının kaldırılmasını talep ediyoruz. Kastamonu'daki kahvehane esnafı adına yetkililere çağrıda bulunmak istiyorum. Lütfen bu konuya artık müdahale edilsin. Esnaf perişan durumda ve her gün işlerimiz daha da kötüye gidiyor. Böyle giderse bir çok esnaf dükkan kapatacak. Acil çözüm bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Konuyu Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunmayan yetkilileri de sert bir dille eleştiren Ramazan Boyacı; “Bu konuyu Cumhurbaşkanımıza iletmiyorlar. Durum böyle olunca da biz hep arka planda kalıyoruz. Bizim bu haklı isyanımızı Cumhurbaşkanımız görse gereğini hemen yapardı” dedi. (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2020, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER