Emekliye 13. maaş!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Kastamonu Şube Müdürü Mustafa Ertürk, TEB’in emekli promosyonları hakkında açıklamalarda bulundu.

Emekliye 13. maaş!
banner72

TEB’in emeklilere yönelik yeni kampanyası ile 5 bin 500 TL’ye varan nakit promosyon sunduğunu kaydeden Ertürk, emekli promosyonları hakkında yaptığı açıklamada; “TEB, emekli maaşını TEB’e taşıyan müşterilerine yönelik yeni emekli kampanyasını başlattı. Emekli maaşını 36 ay boyunca TEB’den almayı taahhüt eden ve taahhüt süresi boyunca en az iki adet otomatik fatura ödeme talimatı bulunduran emekli maaş müşterilerimiz, 5 bin 500 TL’ye varan nakit promosyon kampanyasından faydalanabilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerimiz şubeyi ziyaret etmelerine gerek kalmadan mobil ya da internet şubeden de başvurularını yapabiliyor. Şuanda 2 binin üzerinde emekliye maaş ödüyoruz. Maaşlarda çıta yükseldi. 2 bin 500’ün altında maaş kalmadı. En düşük maaş şuan 3 bin 500 lira. Herkese 5 bin 500 lirayı yatırıyoruz. 2 bin 500 liranın altında parçalı olarak maaş kalmış ise onlarda da 4 bin 750 lira yatırıyoruz” diye konuştu.

“MASRAF ADI ALTINDA HİÇBİR ÜCRET ALMIYORUZ”

Şube Müdürü Ertürk, konuşmasının devamında şunları dile getirdi; “Türk Ekonomi Bankası’nın Türkiye genelinde 550 şubesi mevcuttur. Türkiye Ekonomi Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çolakoğlu'nun Kastamonulu olması sebebiyle, Kastamonu’ya banka olarak çok büyük katkılarımız oldu. Müşterilerimizin bizi tercih etmesindeki asıl sebep biz emeklilerimizin yanındayız ve onlara güzel hizmetler veriyoruz. Kastamonu'da Salı Pazarı, Olukbaşı, Barutçuoğlu AVM ve Kuzeykent'te ATM şubelerimiz var. Müşterilerimiz Kastamonu’nun dört köşesinden de maaşlarını rahatlıkla alabiliyor. Ayrıca, Finansbank, Denizbank gibi bankaların ATM'lerinden de bizim ATM’mizin olmadığı yerden paralarını çekebiliyorlar. Müşterilerimizden masraf adı altında hiçbir ücret almıyoruz. Tam tersine emeklilerimize tüketici kredilerinde özel faizler sunuyoruz.”

“KASTAMONU’DA 2 ADET ‘TEB TURBO PRATİK’ VAR”

TEB’in müşterilerinin beklentileri doğrultusunda, bankacılık işlemlerinin hızlı, kolay ve pratik yapılması hedefiyle hayata geçirdiği, kendi bünyelerindeki Bilgi İşlem ve Operasyon Departmanları ile Ar-Ge'deki mühendis kadrosu tarafından geliştirilen TEB Turbo Pratik’in, şubelerde hizmette olduğunu belirten Şube Müdürü Ertürk; “Şubemizde emeklerimiz için özel servislerimiz mevcut. Kastamonu’da 2 adet TEB Turbo Pratik var. Turbonun içinde canlı çalışanlarımız İstanbul'dan bağlanıyorlar. Emeklerimizi şubemizde daha iyi karşılıyoruz. Onlara daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz. Şu ana kadar maaş ödemesi yaptığımız emeklilerimiz bizden çok memnunlar. Memnun oldukları için de hep birbirlerine söyleyerek bizler emekli kazanımı yapıyoruz” dedi.

“2 BİNİN ÜZERİNDE EMEKLİYE MAAŞ ÖDEMESİ YAPIYORUZ"

TEB olarak, Kastamonu’da 2 binin üzerinde emekli maaşı ödedikleri müşterilerinin bulunduğunu dile getiren Mustafa Ertürk; “2 bin olan bu sayının 5 bine çıkacağını düşünüyorum. Kastamonu'da da emekli derneklerinde 12 bin kayıtlı emekli var. 8 bini emekli derneğinde, diğer derneklerde mevcut emekliler var. Toplama bakılırsa edindiğim bilgilere göre köyler dahil 12 bin emeklinin olduğunu düşünüyorum. TEB olarak bu emeklilerimizin yüzde 50’sine talibiz” diye konuştu.

“PROJE VE DESTEKLERİMİZE DEVAM EDİYORUZ”

TEB’in Kastamonu özelindeki projelerinden de bahseden Ertürk; “İhsangazi ilçesinde Süt Toplama Birliği Kooperatifine bir adet biçerdöver makine alımında, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından hibe edilmişti. Hibe dışında kalan kısmı da biz tamamladık. Biz bütün iş çevresinin yanındayız. Kastamonu’da iş yapan, ihracat yapan sektörlere diğer bankalarda olduğu gibi biz de elimizden gelen desteği veriyoruz. Türk Ekonomi Bankası'nın Kastamonu'da başka bir özelliği var. Bu özellik futbol takımının ikinci lige çıkmasında çok büyük emeklerimiz ve katkılarımız oldu. Hentbol takımımıza uzun süre sponsor olduk. Seydiler ilçesinde bir okul ücretini ödedik. Üniversite desteklerimiz var. Türk Dünyası Günleri, İstiklal Yolu gibi projelere bankamızın sponsorluklar var. Kastamonu'da Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ne kayıtlı sporcu lisansı olan 14 yaş altı bin 512 genç, çocuk yuvaları da dahil bir setle buluşturduk. Sporcuların ihtiyacı olan her şeyi karşıladık. Bu tür desteklere devam ediyoruz ve her türlü proje de varız” şeklinde konuştu.

11 Ağustos 2021’de Bozkurt’ta yaşanan sel felaketinde TEB Yönetim Kurulu Başkanı hemşehrimiz Hasan Çolakoğlu’nun desteklerini dikkat çeken Şube Müdürü Ertürk; “Bozkurt’ta yaşanan sel felaketinde TEB Başkanı Hasan Çolakoğlu, kendi fabrikasından AFAD’a maddi-manevi desteklerini gerçekleştirdi” dedi. (CNGHaber) Bu bir reklamdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER