Minik Kaşifler, makamda

Milli Eğitim İl Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu, Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor FIRST LEGO Yarışmasına katılan ve başarı gösteren öğrencileri ve danışman öğretmenleri makamında kabul etti

Minik  Kaşifler, makamda
banner72

Milli Eğitim İl Müdürü  Cengiz Bahçacıoğlu, Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor FIRST LEGO Yarışmasına katılan ve başarı gösteren öğrencileri ve danışman öğretmenleri makamında kabul etti.

Müdür Yardımcımız  Serkan Demirkıran'ın da bulunduğu ödül töreninde, İl Müdürü Bahçacıoğlu öğrencilerin  hazırlamış olduğu projeler hakkında kendilerinden bilgiler aldı.

Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor FIRST LEGO League Explore 29 Mayıs Samsun Çevrimiçi Festivali' ne Kastamonu'dan katılan ''Geleceğin Yıldızları Takımı'' yaptıkları tasarımla Yenilikçi Kâşifler Ödülüne layık görüldü. Bilim Kahramanları Derneği'nin Destekleriyle İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce oluşturulan Şehit Erkan Kendirci İlkokulu'nda Serpil Ortaacar danışmanlığında Takım Koçu Zeynep Öztoprak koçluğunda çalışan 3. Sınıf öğrencileri Erva Gül Gökkaya, Yüsra Ilgın Baş, Efe Yılmaz Doğan, Nisa Bozkurt, Eslem Melek Akça, Ramazan Çakır sezonun oyun ve hareket etmek teması üzerinde çalıştı. Öğrenciler, engelli ve normal bireylerin bir arada spor yapıp eğleneceği kompleks tasarladı.

Minik Bilim Kahramanları Buluşuyor FIRST LEGO League Explore 29 Mayıs Samsun Çevrimiçi Festivali' ne Kastamonu'dan katılan ''Bilim Harikaları Takımı''da yaptıkları tasarımla Yenilikçi Kâşifler Ödülüne layık görüldü. Bilim Kahramanları Derneği ve Mozaik Vakfı Destekleriyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nce oluşturulan Ali Fuat Darende İlkokulu'nda Adem Barış danışmanlığında Takım Koçu Zeynep Öztoprak koçluğunda çalışan 3. Sınıf öğrencileri Nehir İpek Er, Duru Akdağ, Ceren Pektaş, Elif Ada Civa, Ebrar Ravza ve Elif Naz Baş sezonun Oyun ve hareket etmek teması üzerinde çalıştı. Öğrenciler, engelli ve normal bireylerin bir arada spor yapıp eğleneceği kompleks tasarladı.

Ödül Törenine proje danışmanları, takım koçları ve Ali Fuat Derende Müdürü Mehmet Boyaalıcı da katılırken İl Müdürü Bahçacıoğlu, öğrencilere madalyalarını, kupa ve hediyelerini verdi. Proje uygulamalarını başarı ile yürüten yönetici, öğretmen ve öğrencileri kutlayarak başarılar diledi. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER