KASGEG, gençlerle 'vizyonu' buluşturuyor

2013 yılından günümüze kadar faaliyetlerini sürdüren Kastamonu Genç Girişimciler Derneği (KASGEG) Covid-19 sürecinde halkı bilgilendirmek üzere başlattığı Bilgi Birikim yayınlarına bir yenisini daha ekleyerek Vizyon Buluşmaları olarak devam ediyor

KASGEG, gençlerle 'vizyonu' buluşturuyor
banner72

2013 yılından günümüze kadar faaliyetlerini sürdüren Kastamonu Genç Girişimciler Derneği (KASGEG) Covid-19 sürecinde halkı bilgilendirmek üzere başlattığı Bilgi Birikim yayınlarına bir yenisini daha ekleyerek Vizyon Buluşmaları olarak devam ediyor.

Kastamonu Genç Girişimciler Derneği’nden (KASGEG) konuyla ilgili gelen açıklamada;.’Memleketine faydalı olabilmen için, donanımlı bir birey olman gerek'  mottosu doğrultusunda hareket etmeye devam ediyoruz. 1 yılı aşkın zamandır Dünya’da Covid-19 salgını ile karşı karşıyayız. Ülkemiz de ve memleketimizde yaşayan vatandaşlarımıza salgın dönemi ve sonrasında atacakları her adım için bizlerde KASGEG ailesi olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Bu dönemin sonrasında da en önemli hususun ’bilgi’ olduğuna inanıyoruz. Bizler de sivil toplum kuruluşu olarak özellikle de Kastamonulu gençlerimizin bilgilerine yeni değer ve vizyon katarak geleceğe hazırlamak niyetinde olarak geçtiğimiz aydan itibaren ‘’KASGEG Vizyon Buluşmaları’’ serisine başlamıştık. İlk konuğumuz MES Elektromekanik Döküm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Yılmaz Redüktör Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Sanayii Odası (İSO) Meclis Üyesi hemşehrimiz Ender Yılmaz, ikinci konumuz ise Mobil İletişim Araçları ve Bilgi Teknolojileri İş Adamları Derneği (MOBİSAD) Genel Başkanı ve Turnacıoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Turnacı olmuştu.

KASGEG Vizyon Buluşmaları serisinin üçüncü konuğu ise 20 Haziran Pazar günü saat 20.00’da Dijital İletişim Uzmanı Tolga Akkuş olacaktır. Tolga Akkuş, ‘’Web 3.0 – Nesnelerin İnterneti ve Algoritmokrasi’’ konulunu sunumlarını gerçekleştirecek.(Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER