Uyuşturucuyla temelden mücadele

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce,Şımart Tekstil ve Kastamall AVM de çalışan Özel güvenlik çalışanlarına yönelik “En İyi Narkotik Polisi Anne” konulu seminer düzenlendi

Uyuşturucuyla temelden mücadele

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce,Şımart Tekstil ve Kastamall AVM de çalışan Özel güvenlik çalışanlarına yönelik “En İyi Narkotik Polisi Anne” konulu seminer düzenlendi.

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, İçişleri Bakanlığının başlatmış olduğu “En İyi Narkotik Polisi Anne” projesi kapsamında;Şımart Tekstil ve Kastamall AVM de çalışan Özel Güvenlik görevlilerinden oluşan 149 ( 138’i anne ve anne adayı) katılımcıya proje kapsamında bilgilendirme faaliyetlerinde bulunuldu.

Seminer sonrası katılımcılara proje ile ilgili el broşürü dağıtımı yapılarak anne ve babalara çocukları ile ilgilenmeleri, çocuklarının davranışlarındaki değişimleri gözlemlemeleri ve arkadaş çevrelerini iyi tanımaları konusunda uyarılarda bulunuldu.

Emniyetten yapılan açıklamada; ''Kastamonu Emniyet Müdürlüğü olarak siz değerli anne, babaların ve ailelerin narkotik maddeler konusunda bilinçli olmaları, çocuklarımıza ve gençlerimize sahip çıkmalarını istiyoruz'' ifadelerine yer verildi. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER