Steam Random Key Nedir?

Steam random key oldukça başarılı ve popüler bir satış ivmesi yakalamıştır. Peki bu başarıyı nasıl ulaşmıştır?

Steam Random Key Nedir?

Steam Random Key Nedir?

Steam random key oldukça başarılı ve popüler bir satış ivmesi yakalamıştır. Peki bu başarıyı nasıl ulaşmıştır? Basit bir anlatım ile anlatmak gerekirse belli bir fiyat karşılığında size oyun verilmesini sağlayan steam kütüphanesin de ki oyun ekle butonunda ki oyun ekle butonundan aktif hale getirdiğiniz kod şeklinde anlatılabilir.

Daha kapsamlı ele alırsak örneğin, 3 TL karşılığı 50 TL kazanma şansı sunan bir üründür. Mesela 3 TL ye satın aldığımız kodun 50 TLdeğerin de oyunun çıkma şansı var mıdır? Aslına bakarsınız pek de çıkma olasılığı yok. Fakat güvenilir siteden aldığımız koddan küçük de olsa çıkma olasılığı vardır bunun için FoxnGame adresini gözatabilirsiniz.

Steam Random Key Neden Tercih Edilir?

Steam random key ucuz olduğu için oyun sevenler tarafından istedikleri oyunları satın almak için tercih edilen bir sistemdir. Bu kod sistemini kullanarak oyun severler istedikleri oyunları uygun fiyata sahip olabilirler. Oyun firmalarının hedef ki TL’lerden habersiz bu sistemi oyunların da kullanmaya başlamıştır. Oyuncuların bu sistemi kullandıklarından haberleri yoktur. Bu oyunda sistem olasılıkları önceden bellidir.

Yapılan hesaplamalar sonucu ortaya çıkan olasılıklar ne kadar iyi olursa olsun satıcı asla bu ürünlerden zarar etmez. Bu sistemi tersine çevirme olasılığımız var mıdır? Varsa da bunun için bazı çalışmalar da bulunabilir mi.Bunun için yapmamız gereken oyun ne kadar oynanamayacak kadar durum da olsa bile,oyunu oynayıp kartları toplayarak steammarketlere satarak olur.Bunun için de FoxnGame adresini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2021, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER