Müzik indir

19 Ocak 2021 Salı

‘Halk perişan halde’

Simgologg Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi açıldı

PSİKOLOG Simge Özdemir, Nasrullah İş Merkezi 4. katta bulunan Psikolojik ve Danışmanlık Merkezinde hizmet vermeye başladı

04 Aralık 2020 Cuma 10:21
Simgologg Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi açıldı
 

PSİKOLOG Simge Özdemir, Nasrullah İş Merkezi 4. katta bulunan Psikolojik ve Danışmanlık Merkezinde hizmet vermeye başladı. TED Üniversitesi yüzde 100 İngilizce Psikoloji Bölümü mezunu Psikolog Simge Özdemir, İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Kastamonu Devlet Hastanesi’ndeki stajlarının ardından kendi psikolojik ve danışmanlık merkezini açarak hastalarına hizmet vermeye devam ediyor.

Özdemir’in özel olarak çalıştığı alanlar; yetişkinlerde depresyon, kaygı ve yeme bozuklukları, sezgisel yeme ve duygusal yeme davranışı. Çocuk ve ergenlerde ise; davranış ve uyum bozuklukları ve yeme bozuklukları. Aynı zamanda oyun terapisti de olan Özdemir, terapi seanslarında çocuk, ergen, ve yetişkinlerle bilişsel davranışçı terapi, logo terapi ve kısa süreli çözüm odaklı terapi yöntemleri ile çalıştığını ifade etti.

Simge Özdemir, danışanlarına Metropolitan Olgunluk Testi, Cattel Zeka Testi 2A, Goodenough- Harris İnsan Resmi Çizme Resmi, Frostig Görsel Algı Testi, Benton Görsel Bellek Testi, Bender Gestalt Görsel Algı Testi, Burdon Dikkat Testi,  Gessel Gelişim Testi, Kent Egy Zeka Testi, Porteus Labirentleri Testi, Ankara Gelişim Tarama Envanteri, MMPI, Rorschach Test, ThematicApperception Test( TAT), LouiseDüss Öykü Testi uyguladığını da belirtti. Online olarak da danışanlarına hizmet veren Simge Özdemir; çocuk, ergen ve yetişkinlerepandemi sürecinden kaynaklanan depresyon, anksiyete, kaygı bozuklukları üzerine de terapiler yapıyor. (Haber Merkezi)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV